IMG_9648web11

ما سونی را بخاطر خلاقیت و نوآوری هایش دوست داریم؛ خلاقیتی که باعث شده است این شرکت اَصیل ژاپنی همیشه حرف اول را در دنیایِ مخلوقات منحصر به فرد بزند. یکی از شاهد مثال هایِ مد نظر، لامپ/اسپیکر شیشه ای سونی است که چندی پیش در خلال کنفرانس سونی در نمایشگاه CES 2016 رونمایی شد.

برای کسانی که شاید با این محصول خلاقانه آشنایی نداشته باشند باید بگوییم که لامپ/اسپیکر مدل LSPX-S1 سونی در واقع یک لامپ استوانه ای شیشه ای است، که قابلیت پخش صدایِ 360 درجه با کیفیت بسیار بالایی را به کاربر میدهد و توانایی نوردهی آن در برابر لامپ هایِ معمولی بسیار بیشتر است.

005-19

این لامپ/اسپیکر خارق العاده مجهز به ارتباط بلوتوث است، پس بدین ترتیب میتوانید به صورت بی سیم و از طریق گوشی هوشمند خود موسیقی هایِ در حال پخش را کنترل کنید. لامپ/اسپیکر LSPX-S1 سونی هم اَکنون رسماً برای پیش خرید در ژاپن در دسترس علاقه مندان قرار دارد و قیمتی معادل 74.000 ین (447 پوند، 579 یورو یا 634 دلار) برای آن در نظر گرفته شده است.

سونی قول داده است عرضه این لامپ/اسپیکر خاص از 13 فوریه 2016 میلادی آغاز شود و پیش بینی میشود به زودی در ایالت متحده آمریکا و سپس در سراسر جهان این محصول عرضه شود. در پایان بد نیست با هم نگاهی به ویدئویی کوتاه از این لامپ/اسپیکر هوشمند داشته باشیم.

تماشایِ ویدئویِ اسپیکر لوکس شیشه ای سونی

منبع: