ظاهرا ذوق و شوق معرفی پرچمدار سونی اکسپریا sirius در بین طرفداران این محصول تا حدی است که از کوچکترین جزییات آن قبل از معرفی در کنفرانس MWC 2014 نخواهند گذشت تا آن جا که تغییر آیکون حالت Stamina Mode یا صرفحه جویی باتری نیز تیتر خبری در سایت های خارجی شده است.البته موضوع تنها به تغییر حالت این آیکون ختم نمیشود و در واقع بحث اصلی در مورد اضافه شدن ویژگی ای در نوار اعلانات هست که پیش از این در z1 نیز وجود نداشت!

حال میخواهیم ببینیم که این تغییر ویژگی آیکون stamina mode در نوار اعلانات در چه چیز است؟

تا به امروز حتما با آیکون جدید باتری در پرچمدار سونی یا اکسپریا sirius آشنا شده اید اما امروز کاربر معروف به نام iRimas اسکرین شاتی را منتشر کزده که نشان از آیکون جدید حالت stamina mode در نوار اعلانات دارد.
تصویر زیر نشان از روشن بودن حالت استامینا مود دارد:
با دقت در تصویر شاهد اضافه شدن آیکون + در کنار آیکون باتری هستید

http://up.xperian.ir/do.php?imgf=11_371dd.jpg

تصویر زیر نیز نشان از خاموش بودن حالت استامینا مود دارد:
میبینید که آیکون + در زمان خاموش بودن Stamina Mode دیگر وجود ندارد

http://up.xperian.ir/do.php?imgf=22_4d963.jpg

اما نکته ای که به آن پرداخته شده است در این است که:
در اکسپریا Z1 زمانی که حالت استامینا روشن است و گوشی نیز همزمان در شارژ وجود دارد،دیگر آیکونی که نشان دهنده روشن بودن حالت stamina mode است وجود نخواهد داشت و این درحالی است که در اکسپریا sirius شما حتی در هنگام شارژ کردن نیز شاهد روشن بودن حالت stamina mode هستید.

در آخر اگر شما از تصویر پس زمینه بنفش مخصوص اکسپریا sirius در تصویر بالا خوشتان آمده است میتوانید از لینک زیر آن را دانلود و در پس زمینه گوشی خودتان استفاده کنید.

دانلود image sirius

xperiaguide