قابلیت اسکن سه بعدی اجسام و صورت که با نام 3D Creator آن را میشناسیم، از سال گذشته به گوشی های اکسپریا وارد شد. برای اولین بار اکسپریا XZ1 و اکسپریا XZ1 Compact به این قابلیت مجهز شدند و پس از آن نیز سونی با یک به روزرسانی این قابلیت را به اکسپریا XZ Premium هم وارد کرد.

بعد از گذشت یک سال، سونی این قابلیت را توسعه بخشیده و در گوشی های سری XZ2، یک قابلیت جدید به آن اضافه کرد. در نسخه جدید این برنامه امکان اسکن سه بعدی صورت توسط دوربین سلفی هم فراهم شد که اسکن صورت با این روش بسیار آسانتر از روش اول خواهد بود.

قابلیت اسکن سه بعدی صورت با دوربین سلفی به صورت نرم افزاری برای گوشی های سری XZ2 فعال بود، اما امروز سونی با ارائه یک به روزرسانی برای این برنامه، این قابلیت را برای سه گوشی دیگر سونی هم اضافه کرد. اکسپریا XZ1، اکسپریا XZ1 Compact و اکسپریا XZ Premium که پیش از این قابلیت 3D Creator را در اختیار داشتند، از حالا میتوانند با دوربین جلو هم عکس برداری سه بعدی انجام دهند.

این قابلیت در قالب یک نسخه جدید برای برنامه 3D Creator برای کاربران ارائه شده که از طریق گوگل پلی در دسترس است. اگر شما صاحب یکی از این سه گوشی که نام بردیم، هستید، هم اکنون نسخه جدید این برنامه را از لینک زیر در گوگل پلی دریافت و نصب کنید.

دانلود نسخه جدید برنامه 3D Creator از گوگل پلی

منبع: