شکی نیست که در نمایشگاه موبایل بارسلون که در اوایل اسفند برگزار خواهد شد، سونی از یک یا چند گوشی هوشمند جدید پرده برداری خواهد کرد. قطعاً یکی از این گوشی ها پرچمدار جدید سونی است که نگاه ها را هم به خود معطوف خواهد کرد.

گاهی اوقات خواسته یا ناخواسته، عواملی که از پشت صحنه یک گوشی هوشمند با خبر هستند، اطلاعاتی محرمانه را از آن برملا میکنند. اپراتور ایرلندی Three در پاسخ به توییت یکی از کاربران در خصوص زمان عرضه اکسپریا XA2 در این کشور پاسخ عجیبی داد. این اپراتور کاربر مذکور را در خصوص این سوال نا امید کرد اما وعده داد که به زودی اکسپریا XZ2 در این کشور و تحت شبکه آنها عرضه خواهد شد.

البته این توییت چند دقیقه بعد از انتشار پاک شد که دور از انتظار هم نبود. شاید همین پاک شدن توییت بعد از انتشار، بیشتر صحت آن را برای ما نشان میدهد. با این حال انتظار اینکه اکسپریا XZ2 در همین نمایشگاه معرفی شود کمی عجیب است که ابهامات توییت را برای ما بیشتر میکند.

اما گذشته از این توییت، کریستین هاگوفر، مدیر آژانس سونی موبایل آفریقای جنوبی در مصاحبه با یکی از رسانه ها رسماً تایید کرد که پرچمدار جدید سونی که در نمایشگاه MWC بارسلون در ماه آینده معرفی میشود، به دوربین دوگانه مجهز خواهد شد. تمامی این شایعات ما را بیشتر به معرفی اولین پرچمدار سال 2018 سونی مشتاق میکند.

منبع: