تا به این لحظه، اطلاعات اولیه از چندین مدل از گوشی های سونی که برای سال آینده آماده میشوند بدست آمده است. از بین تمامی این مدل ها، فقط یک دستگاه با کد H8541 است که با توجه به شماره مدل آن، به مدل های رده بالا موسوم به پرچمداران سونی مربوط میشود. سونی در سال های اخیر ترجیح داده تا تمرکز خود را بیشتر بر روی مدل های رده بالا و گران قیمت جمع کند. به همین خاطر هر لحظه احتمال بدست آمدن اطلاعات جدید از یک مدل رده بالای دیگر وجود دارد.

وقت آن رسیده تا به اطلاعات فعلی خود از گوشی های آینده سونی، اطلاعات اولیه یک مدل دیگر را هم اضافه کنیم. این مدل که از آن صحبت میکنیم، با کد H8324 خودش را لو داده تا اولین اطلاعات آن افشا شود. بر اساس اطلاعات بدست آمده از کدهای UAProf در سایت سونی موبایل، جزئیات اولیه مربوط به صفحه نمایش و نسخه نرم افزاری یک گوشی سونی با کد H8341 نشان میدهد که سونی احتمالا در تدارک معرفی یک مدل گران قیمت دیگر برای سال 2018 است.

این مدل مجهز به صفحه نمایش 1920×1080 است که البته مشخص نیست که در قالب چند اینچی در خواهد آمد! این دستگاه به اندروید 8.0 به صورت پیش فرض مجهز شده که این دو مورد، تمام اطلاعات ما از گوشی H8341 را تشکیل میدهد.

باید صبور باشیم تا در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از گوشی های سونی که برای سال 2018 آماده میشوند بدست ما برسد. آن چیزی که مشخص است، سونی سال 2018 را با جدیت تمام آغاز خواهد کرد و بعید نیست که گوشی های معرفی شده در سال آینده از نظر تعداد در مقایسه با امسال افزایش داشته باشد.