از امروز تا ماه آینده قطعاً جذاب ترین خبرهای مرتبط با سونی، به پرچمدار جدید این شرکت خلاصه خواهد شد. نمایشگاه MWC که حدود یک ماه دیگر آغاز خواهد شد، احتمالا ما را با اولین پرچمدار سونی در سال 2018 رو به رو خواهد کرد. پرچمداری که انتظارات از آن برای ایجاد یک انقلاب در اسمارت فون های سونی زیاد است.

یکی از افرادی که توییتر، سابقه زیادی در درز اطلاعات گوشی های هوشمند دارد، در جدیدترین توییت خود اطلاعات جالبی را در خصوص پرچمدار آینده سونی افشا کرد. این فرد که Roland Quandt نام دارد، اطلاعات مربوط به قیمت و رنگ های احتمالی این گوشی را برای ما بازگو کرده است. در خصوص Roland Quandt همین بس که بگوییم وی اولین نفری بود که در اواخر سال گذشته میلادی، اطلاعات مربوط به سه گوشی اکسپریا XA2، اکسپریا XA2 Ultra و اکسپریا L2 را افشا کرد و در روزهایی که هیچکس انتظار معرفی گوشی های جدید سونی در نمایشگاه CES 2018 را نداشت، وی این رویداد را برای معرفی اولین گوشی های سری 2018 اعلام نمود.

اما از بیوگرافی آقای Roland Quandt که بگذریم به سراغ خبر اصلی و اطلاعات پرچمدار جدید سونی میرویم. وی سه رنگ مشکی مایع، نقره ای مایع و سبز تیره را برای پرچمدار جدید سونی گزارش داده است. البته او احتمال اضافه شدن رنگ های جدید و نیز تغییر در نام این سه رنگ را هم رد نکرده است. به گفته آقای Roland Quandt پرچمدار جدید سونی در اروپای غربی با قیمت 699 یورو عرضه خواهد شد.


تا این لحظه اطلاعات این محصول که میتوان به آن اشاره کرد، علاوه بر قیمت و رنگ ها، صفحه نمایش 5.7 اینچی، ابعاد 152.79 میلی متر در 72.42 میلی متر و فقدان جک 3.5 میلی متری هدفون اشاره کرد. اطلاعات جسته و گریخته دیگری نیز وجود دارد که هنوز هیچ کدام مورد تایید قرار نگرفته است. به هر حال این روزها خبرهای زیادی از این گوشی هوشمند خواهیم شنید.