Contract Pic
این چهارمین سالی است که سایت تخصصی اکسپریا وظیفه خدمت رسانی به هموطنان ما را بر عهده دارد. ما از ابتدا بر آن بودیم تا با ایجاد یک محیط سالم و فعال، تمامی خدمات لازم را به کاربران گوشی های هوشمند سونی در ایران ارائه دهیم. در این مدت سعی شد تا هر آنچه در حوزه تلفن های هوشمند سونی مورد نیاز است برای کاربران فراهم گردد که به همین منظور، به تدریج بخش های مختلفی به سایت اضافه شد که هر کدام ما را در راه رسیدن به هدف اصلی خود یاری میکرد.

پرتال خبری و انجمن تخصصی که پایه های اصلی سایت تخصصی اکسپریا تشکیل میدهند از ابتدای تاسیس سایت در دسترس کاربران بود و بعد از آن بخش های مختلفی از جمله پلی استور، ویدئو سنتر، سرویس آپدیت یاب و … ایجاد گردید که هر کدام گوشه ای از کار خدمات رسانی را به دست گرفتند.

با گذشت زمان و گسترش سایت، نیاز به یک فروشگاه تخصصی برای فروش محصولات مرتبط با سونی در سایت حساس شد. ما همواره سعی کردیم به نمایندگی از تمامی کاربران، تصمیماتی که را به نفع سایت و کاربران بوده اتخاذ کنیم. به همین منظور، برای اضافه شدن بخش فروشگاه به سایت، تمامی شرایط را مورد بررسی قرار دادیم که در نهایت تصمیم بر آن شد تا به جای راه اندازی یک فروشگاه نوپا، همکاری با یک فروشگاه معتبر و با تجربه در دستور کار قرار بگیرد.

انتخاب یک فروشگاه مورد اطمینان و حرفه ای کار آسانی نبود. فروشگاهی که بتواند پاسخگوی نیازهای کاربران سایت تخصصی اکسپریا باشد و محصولات مورد نیاز کاربران را تامین کند. بررسی تمامی شرایط گزینه ی مناسبی همچون فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه را پیش روی ما قرار داد که از پیشگامان فروش محصولات سونی موبایل در کشور ما است.

سایت تخصصی اکسپریا به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی سونی در ایران و شرکت نگین خاورمیانه با نزدیک به 15 سال سابقه در حوزه الکترونیک تیمی قدرتمند را تشکیل خواهند داد که میتواند نیازهای کاربران را در زمینه تامین محصولات سونی برطرف کند. ما مفتخریم این خبر را اعلام کنیم که سایت تخصصی اکسپریا و فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه از امروز، با امضای قرارداد همکاری، در زمینه فروش محصولات سونی موبایل در خدمت هموطنان عزیز خواهند بود.

طبق این قرارداد فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه، به عنوان فروشگاه رسمی و طرف قرارداد سایت تخصصی اکسپریا در دسترس کاربران سایت ما قرار خواهد داشت. فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه ضمن فعالیت مستقل خود، از این پس امتیازات ویژه ای نظیر تخفیفات و جشنواره های ویژه فروش محصولات را برای کاربران سایت تخصصی اکسپریا قائل میشود که جزئیات مربوط به آن در اطلاعیه های مجزا منتشر خواهد شد.

این اطلاعیه، اولین قدم از سایت تخصصی اکسپریا برای ارائه خدمات نوین در تابستان امسال است. به زودی شاهد تغییراتی گسترده و اضافه شدن بخش ها و ویژگی های جدید به سایت تخصصی اکسپریا خواهید بود. در پایان ضمن تشکر از شرکت نگین خاورمیانه، آرزومندیم این همکاری و برنامه های در پیش رو بتواند گام بزرگی در جهت ارائه خدمات بهتر به کاربران عزیز خانواده بزرگ اکسپریا باشد.