baner_akasi_J.P.G
سایت تخصصی اکسپریا با حمایت فروشگاه کالاجانبی برگزار میکند: مسابقه عکاسی با گوشی های هوشمند سونی همراه با جوایز ارزنده…
همزمان با آغاز چهارمین سال فعالیت سایت تخصصی اکسپریا و نیز ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر، سایت تخصصی اکسپریا یک دوره مسابقه عکاسی برای کاربران برگزار میکند.

با توجه به استقبال شما عزیزان از جشنواره عکس های نوروزی که به ارسال نزدیک به 1000 عکس از سوی کاربران ختم شد تصمیم گرفتیم تا این بار مسابقه ای را با اهدای جوایز ارزنده به کاربران برگزار کنیم. این مسابقه از روز 12 اردیبهشت و همزمان با ولادت حضرت علی (ع) آغاز خواهد شد و تا روز 26 اردیبهشت و همزمان با مبعث پیامبر اکرم (ص) ادامه خواهد داشت.

این مسابقه به پشتیبانی فروشگاه کالاجانبی به آدرس “http://kalajanebi.ir” برگزار میشود و در پایان سه هدست بلوتوث SBH20 سونی به برندگان این مسابقه از طرف فروشگاه کالاجانبی اهدا خواهد شد.

شرایط و قوانین مسابقه عکاسی:
– این مسابقه در سه شاخه برگزار خواهد شد و در پایان به برندگان هر شاخه یک دستگاه هدست بلوتوث SBH20 اهدا میشود.
شاخه اول عکس برداری با موضوع آزاد
شاخه دوم عکس برداری با استفاده از افزونه Background defocus
شاخه سوم عکس برداری به صورت پاناروما
– هر کاربر میتواند در یک، دو و یا در هر سه شاخه شرکت کند. هر کاربر مجاز به ارسال یک عکس در هر شاخه است.
– تمامی عکس ها باید با دوربین یکی از گوشی های سونی به ثبت رسیده باشند.
– عکس ها باید بدون افکت و ویرایش ارسال شوند.
– تمامی عکس ها باید در اندازه اصلی و بدون هرگونه تغییر ارسال شوند.
– با توجه به تعدد عکس های ارسالی از سوی کاربران، تمامی عکس ها توسط هیئت داوران بررسی و عکس های برتر به رای گیری گذاشته خواهد شد. انتخاب عکس های برتر توسط آرای کاربران صورت خواهد گرفت.

توجه: فروشگاه کالاجانبی به عنوان حامی این مسابقه علاوه بر سه دستگاه هدست بلوتوث SBH20 به عنوان جایزه ویژه، به تمامی کاربرانی که عکس های آنها در سه شاخه مورد نظر به مرحله نهایی رای گیری صعود کنند بن تخفیف 15 درصدی خرید از این فروشگاه را برای تمامی محصولات خود اعمال خواهد کرد. علاوه بر این تمامی کاربران سایت تخصصی اکسپریا با اعمال کد تخفیف “xperian” میتوانند از تخفیف 7 درصدی خرید از این فروشگاه برخوردار شوند.

baner150X600(png)برای ورود به سایت کالاجانبی بر روی عکس بالا کلیک کنید.

راهنمای شرکت در مسابقه:
بخش اول، آزاد:
شاخه اول عکس برداری با گوشی های اکسپریا بدون هرگونه محدودیتی است. علاقه مندان در این گروه هر تصویری را با هر سوژه ای میتوانند برای ما ارسال کنند و در این شاخه شرکت کنند. طبیعی است که با توجه به عدم برابری کیفیت دوربین های انواع گوشی های اکسپریا با یکدیگر، در این بخش بیشتر از اینکه کیفیت دوربین گوشی ها ملاک امتیاز باشد، خلاقیت عکاس و فرصت طلبی او در انتخاب سوژه های ناب و ثبت عکس های هنرمندانه مد نظر خواهد بود.

بخش دوم، عکس برداری با برنامه Background defocus : برنامه Background defocus یکی از افزونه های دوربین اکسپریا است که بر روی تمامی رام های رسمی سونی با نسخه اندروید 4.3 و بالاتر قابل نصب است. این بخش برای عکس برداری از سوژه های کوچک از فاصله نزدیک در نظر گرفته شده است. برای دانلود این برنامه میتوانید از لینک زیر در پلی استور استفاده کنید.
دانلود افزونه Background defocus
بخش سوم، پاناروما: عکس برداری به صورت 180 درجه ای، به صورت پاناروما. برنامه عکس برداری پاناروما در اغلب گوشی های اکسپریا به صورت پیش فرض قرار دارد.

تمامی کاربران قادر به شرکت در هر سه بخش مسابقه خواهند بود. کاربران در هر بخش تنها مجاز به ارسال یک عکس هستند. علاقه مندان برای شرکت در مسابقه باید عکس های خود را به همراه نام و نام خانوادگی، مدل گوشی و شهر محل سکونت به ایمیل زیر ارسال کنند.
festival.xperian@yahoo.com

با توجه به استقبال شما عزیزان از این مسابقه، مهلت ثبت نام تا پایان روز چهارشنبه 9 اردیبهشت تمدید شد.