حتما تا امروز مطلع شدید که سایت تخصصی اکسپریا، مسابقه ویژه ای را به مناسبت آغاز سال جدید برگزار میکند. مسابقه ای که از آن صحبت میکنیم با حمایت فروشگاه تکنولایف به عنوان اسپانسر در هفته گذشته اطلاع رسانی شد و از امروز رسماً آغاز خواهد شد.

مسابقه سایت تخصصی اکسپریا با موضوع عکاسی آزاد است که تمامی علاقه مندان میتواند عکس های ثبت شده با یکی از گوشی های سونی را برای شرکت در این مسابقه برای ما ارسال کنند. پس از پایان مهلت ارسال تصاویر، گروه داوران از بین تمامی عکس های ارسالی، عکس های برتر را انتخاب خواهند کرد. سعی ما این است تا مجموعه ای از عکس های برتر که توسط شما ثبت شده را در سایت نمایش دهیم. اما در پایان به عکس برتر یک دستگاه ساعت هوشمند 3 سونی توسط فروشگاه تکنولایف و به نفرات دوم و سوم، بن خرید 100 هزار تومانی و 50 هزار تومانی از همین فروشگاه اهدا خواهد شد.

شرایط شرکت در مسابقه را در اطلاعیه قبلی ذکر کرده بودیم که جهت یادآوری مجدد به اطلاع شما میرسانیم.

1- عکاسی با موضوع آزاد بوده و تمامی عکس ها به هر سبک و حالتی در مسابقه شرکت داده خواهند شد.
2- تمامی عکس ها حتما باید با یکی از گوشی های سونی گرفته شده باشند.
3- کیفیت دوربین در انتخاب عکس برتر اهمیت ندارد بلکه فاکتورهایی نظیر نورپردازی، کادربندی، خلاقیت، سوژه، مفهوم تصویر و … عکاسی اهمیت دارند.
4- ویرایش تصویر (تغییر سایز، برش تصویر، افکت های ریز و …) تا مقداری که اصالت تصویر را بهم نزند مجاز است. هر چه عکس ها ویرایش کمتری داشته و به عکس خام نزدیکتر باشند در داوری نهایی امتیاز بیشتری برای آنها در نظر گرفته خواهد شد.
5- نیاز نیست که تصاویر حتما در نوروز امسال گرفته شده باشند!
6- هر نفر میتواند فقط یک عکس ارسال کند.

از همین امروز تا پایان روز 18 فروردین شما میتوانید عکس های ثبت شده با یکی از گوشی های سونی را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. امیدواریم یکی از برندگان این مسابقه جذاب که با حمایت فروشگاه تکنولایف برگزار میگردد شما باشید.

مهلت ارسال تصاویر به پایان رسیده است. به زودی و پس از بررسی تصاویر نتایج مسابقه با معرفی عکس های برتر اعلام خواهد شد.