Techno Xperian Final
نزدیک به شش ماه از آغاز همکاری سایت تخصصی اکسپریا و فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه میگذرد و در این مدت، سعی دو طرف بر این بود تا خدمات پیرامون فروش محصولات سونی در ایران را به بهترین نحو ممکن ارائه کنند.

تسهیل در خدمات رسانی به کاربران سایت تخصصی اکسپریا اولویت اصلی ما است که در این مدت به کمک فروشگاه اینترنتی نگین خاورمیانه سعی در انجام این مهم داشتیم. اما به علت گسترش فعالیت ها و افزایش روز افزون کاربران این سایت و به تبع آن طرفداران محصولات سونی در ایران، نیاز به ارائه خدمات گسترده تر و متنوع تر کاملا احساس شد.

از همین رو، مفتخریم که اعلام کنیم، فروشگاه تکنولایف از این پس به عنوان دومین همکار تجاری سایت تخصصی اکسپریا، در زمینه خدمات رسانی به طرفداران سونی در کنار ما خواهد بود.

تکنولایف به عنوان مرکز رسمی فروش محصولات سونی، زیر نظر شرکت بازرگانی ایران (جهت فروش محصولات صوتی تصویری سونی) و دفتر سونی موبایل در ایران (جهت فروش گوشی های اکسپریا) فعالیت می کند و اخیرا سالگرد تولد شش سالگی اش بوده است. تحویل فوق سریع سفارشات و همچین صداقت با خریداران و تنفر از ضرر و زیان مشتریان، از اصلی ترین محورهای فعالیت تکنولایف است.

سایت تخصصی اکسپریا و فروشگاه تکنولایف که هر دو به صورت اختصاصی در زمینه سونی در ایران فعالیت میکنند، سعی بر این دارند تا بهترین ها را برای شما عزیزان فراهم کنند.

از امروز منتظر پیشنهادات استثنایی و خدمات ویژه فروشگاه تکنولایف و سایت تخصصی اکسپریا باشید.

حالا در کنار اکسپریان، با تکنولایف نیز در شبکه های اجتماعی همراه باشید.
کانال تلگرام: http://telegram.me/technolife_ir
صفحه اینستاگرام: http://instagram.com/technolife.ir