BlogComments
سایت تخصصی اکسپریا، مجموعه ای از بخش های مختلف است که در کنار هم یک پایگاه کامل را برای تمامی صاحبان اسمارت فون های سونی در ایران فراهم میکند. در این مجموعه بزرگ، بخش خبری مرکز اصلی فعالیت های سایت را تشکیل میدهد که آخرین اخبار پیرامون گوشی های هوشمند اکسپریا در این بخش قرار میگیرد.

در بخش خبری سایت، به لطف وجود سیل عظیمی از دیدگاه های شما، تعامل بسیار خوبی بین مدیران و کاربران برقرار است. بخش نظرات سایت یکی از مهمترین ابزارها برای پویایی بیشتر سایت تخصصی اکسپریا است اما متاسفانه گاهی این بخش نیز مشکلاتی را نیز به همراه داشته است.

ما به منظور ساماندهی بیشتر به بخش نظرات و مدیریت و نظارت بهتر بر دیدگاه ها سعی بر این داشتیم تا با تدوین یک سری قوانین به فضای بخش نظرات نفسی تازه ببخشیم. ضمن احترام به تمامی کاربران عزیز سایت از این پس تمامی دیدگاه ها با تکیه بر قوانینی که در ادامه میخوانید مدیریت خواهند شد.


1- مجوز ارسال دیدگاه
از این پس تنها اعضا قادر به ارسال دیدگاه میباشند. برای ارسال دیدگاه باید در سایت تخصصی اکسپریا عضو شده و هنگام ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری خود شده باشید. هدف اصلی از این کار جلوگیری از ارسال نظرات با نام های مشترک است. ارسال دیدگاه بر پایه نام کاربری هر کاربر را صاحب یک نام منحصر به فرد میکند که از هرگونه تشابه اسمی در خصوص دیدگاه ها جلوگیری میشود.


2- جلوگیری از الفاظ توهین آمیز
تمامی نظراتی که در آنها شأن و شخصیت کاربران دچار خدشه شود بلافاصله رد میشوند. وجود هرگونه لفظ توهین آمیز در دیدگاه ها ما را از تایید آنها معذور میکند.


3- جلوگیری از تحریک احساسات کاربران
ارسال هرگونه نظر در جهت تحریک احساسات کاربران در سایت ممنوع است. ما ضمن احترام به تمامی سلیقه ها و نیز با وجود اصل انتقاد پذیری، از تایید دیدگاه هایی که صرفاً با هدف تحریک کاربران و یا طرفداران یک برند خاص ارسال شوند معذوریم.


4- جلوگیری از هرگونه تبلیغ
تمامی نظراتی که حاوی لینک، شماره تلفن، ایمیل، شناسه کاربری در شبکه های اجتماعی و … باشند تایید نخواهند شد.


5- پشتیبانی منظم و یکپارچه در انجمن
مهمترین هدف انجمن تخصصی اکسپریا رفع مشکلات شما کاربران است. به همین خاطر هر گونه سوال و مشکل خود را در خصوص گوشی های اکسپریا تنها در انجمن طرح کرده و از بیان آن در بخش دیدگاه ها خودداری کنید. موکداً اعلام میکنیم دیدگاه هایی که مربوط به بیان مشکلات گوشی های اکسپریا است به منظور پاکسازی محیط نظرات و ارتباط بیشتر این بخش با متن اخبار تایید نخواهد شد.

امیدواریم شما همراه و یار همیشگی سایت تخصصی اکسپریا، با احترام به قوانین و اجرای آن ما را در خدمات رسانی بهتر یاری کنید.