Xperian-logo
سایت تخصصی اکسپریا، به عنوان اولین و بزرگترین مرجع تخصصی اسمارت فون های سونی در ایران، از ماه گذشته، مسابقه ای را تحت عنوان اکسپریا شناسی آغاز کرد. در هر هفته یک سوال پیرامون اسمارت فون های اکسپریا پرسیده شد که در نهایت از بین افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کرده بودند، جوایزی به قید قرعه اهدا شد.

تا امروز، با چهار مرحله از مسابقه اکسپریا شناسی از سایت تخصصی اکسپریا همراه ما بودید. این چهار مسابقه، به صورت منظم در آخر هر هفته برگزار شد و در هر مرحله نیز ضمن طرح سوال جدید، برندگان مرحله قبل اعلام شد.

حتما در جریان هستید که در این هفته، یک رویداد بسیار مهم در انتظار سونی است. نمایشگاه IFA 2016 برلین با معرفی گوشی های جدید سونی یک رویداد هیجان انگیز را برای علاقه مندان به سونی رقم خواهد زد. به همین منظور، در این هفته با توجه رویدادِ پیش رو و حساسیت فراوان این نمایشگاه، مسابقه اکسپریا شناسی برگزار نخواهد شد تا جذابیت ها و هیجان این مسابقه از دست نرود. بر این اساس، وعده ما روز نوزدهم شهریور در سایت تخصصی اکسپریا خواهد بود تا پنجمین مرحله مسابقه را با جذابیت فراوان و یک جایزه نفیس از سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.

و اما برنده مسابقه مرحله چهارم
سوال چهارمین مرحله مسابقه اکسپریا شناسی از شما این بود که نام رنگی را که از سال 2013 تا امروز به جز سفید و مشکی، بیشتر از همه در گوشی های اکسپریا به کار رفته برای ما ارسال کنید. در سال های اخیر، بیشترین استفاده از رنگ Purple یا همان ارغوانی بود که سونی در 11 گوشی از خانواده اکسپریا آن را استفاده کرد. با توجه به نزدیکی رنگ ارغوانی به بنفش، ما نام تمامی افرادی که هر دو رنگ بنفش یا ارغوانی را برای ما ارسال کردند در قرعه کشی وارد کردیم. تقریبا نیمی از شرکت کنندگان و یا به عبارتی 51 درصد از کل شرکت کنندگان پاسخ صحیح را برای ما ارسال کردند و در نهایت با قرعه کشی از بین این افراد در محل شرکت ویکن، به عنوان اسپانسر این مسابقه نفر برنده به صورت زیر انتخاب شد. در این مرحله، از طرف کلینیک تخصصی وب ویکن، به نفر برنده مبلغ 500 هزار تومان به صورت نقدی پرداخت خواهد شد.

نام برنده  شماره تعداد افراد معرفی کرده به مسابقه
سهیل احمدی
188****0917 سه نفر