roadmap-of-android-7-0-nougat-for-sony-devices-leaked
به روزرسانی اندروید 7.0 چند روزی است که برای دو گوشی اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance منتشر شده است. این به روزرسانی خوشبختانه در همان مرحله اول به صورت OTA در دسترس کاربران مناطق مختلف از جمله ایران قرار گرفت تا کاربران دردسر کمتری برای آپدیت گوشی خود داشته باشند.

با این حال، گاهی اوقات بعضی از کاربران روش دیگری را برای به روزرسانی گوشی خود انتخاب میکنند. فلش کردن دستگاه توسط برنامه Flashtool روش نسبتا قدیمی و مطمئنی است که بسیاری از کاربران برای تسریع در عملیات به روزرسانی آن را انتخاب میکنند. هر چند که فلش کردن دستگاه توسط ابزار Flashtool روش مطمئنی برای به روزرسانی است، اما این روش خالی از ریسک هم نیست.

در حال حاضر آخرین نسخه برنامه Flashtool که توسط توسعه دهندگان آن عرضه شده نسخه 0.9.22.3 است. اما این نسخه بر اساس گزارش های کاربران هنوز با اندروید 7.0 نوقا سازگاری ندارد. کاربرانی که سعی در فلش کردن رام اندروید نوقا توسط برنامه Flashtool داشتند با مشکل بریک شدن دستگاه مواجه شدند.

ما باید منتظر باشیم تا توسعه دهندگان این برنامه محبوب به زودی پشتیبانی از اندروید 7.0 نوقا را به این برنامه اضافه کنند. تا اطلاع ثانوی در صورتی که قصد آپدیت کردن یکی از گوشی های اکسپریا XZ و یا اکسپریا X Performance را دارید، به هیچ وجه از روش فلش کردن استفاده نکنید. در صورت انتشار نسخه های جدیدتر از برنامه Flashtool و حل مشکل ناسازگاری با اندروید 7.0 ما آن را به اطلاع شما خواهیم رساند.