xperia-xz-29
چند هفته از عرضه اکسپریا XZ در ایران میگذرد و بر اساس اطلاعاتی که تا این لحظه به دست آمده این دستگاه در فروشگاه های آنلاین با استقبال خوبی از سوی مشتریان همراه شده است.

سونی موبایل ایران، کارت هدیه نقدی به ارزش 350 هزار تومان را برای خریداران این دستگاه در هفته های گذشته در نظر گرفته بود. این کارت هدیه در ابتدا قرار بود تا 30 مهر به خریداران اعطا شود که یک بار تا 7 آبان و برای بار دوم تا 14 آبان تمدید شد.

بر این اساس کارت هدیه نقدی اکسپریا XZ تا 14 آبان با ارزش 350 هزار تومان همراه این دستگاه خواهد بود. اما این بار دیگر خبری از تمدید مجدد کارت هدیه نیست و بعد از پایان این هفته، قیمت کارت هدیه نقدی قطعا کاهش پیدا خواهد کرد.

از روز 15 آبان و با شروع هفته آینده، کارت هدیه نقدی این دستگاه از 350 هزار تومان به 250 هزار تومان کاهش پیدا میکند. پس اگر علاقه مند به خرید این دستگاه هستید، تا پایان این هفته فرصت دارید تا از کارت هدیه نقدی 350 هزار تومانی استفاده کنید. از هفته آینده کارت هدیه نقدی برای این دستگاه قطعا 250 هزار تومان خواهد بود و این مبلغ تا اطلاع ثانوی نیز ادامه خواهد داشت.

کارت هدیه نقدی برای خریدارانی که به صورت آنلاین از فروشگاه های تکنولایف و نگین خاورمیانه این دستگاه را خریداری میکنند، همراه با گوشی ارسال میشود و برای سایر خریدارانِ اکسپریا XZ به صورت حضوری و از طریق نمایندگی های مجاز سونی در سراسر کشور قابل دریافت خواهد بود. جزئیات کامل در خصوص کارت هدیه نقدی این دستگاه و آدرس نمایندگی های مجاز را از لینک زیر دریافت کنید.

شرایط دریافت کارت هدیه اکسپریا XZ