کم کم به چهارمین سالگرد تاسیس سایت تخصصی اکسپریا نزدیک میشویم. هفته آینده با افتخار پنجمین سال حضور شما در کنار ماست که این بزرگترین سرمایه ما در طول سال های فعالیت ماست.

سال گذشته در چنین روزهایی، سایت تخصصی اکسپریا سرویس آپدیت یاب اکسپریا را برای شما کاربران عزیز اجرایی کرد. آپدیت یاب اکسپریا مرکز جستجوی آخرین به روزرسانی های سونی برای گوشی های اکسپریا بود که مورد استفاده شما واقع شد.

با گذشت یک سال از راه اندازی آپدیت یاب اکسپریا، نیاز به یک سرویس قدرتمندتر و حرفه ای تر برای جستجوی به روزرسانی های سونی احساس شد. به همین خاطر در سال جدید همانگونه که وعده داده بودیم سرویس حرفه ای تری را به عنوان مرکز آپدیت های اکسپریا برای شما کاربران راه اندازی کردیم.

آپدیت سنتر جدید سایت تخصصی اکسپریا با پشتیبانی از تمامی گوشی های اکسپریا به صورت لحظه به لحظه آخرین وضعیت به روزرسانی های سونی را در اختیار شما قرار میدهد. مطمئنا شما نیز به دنبال آن هستید تا از وضعیت به روزرسانی گوشی خود با خبر باشید. این آپدیت سنتر سریعترین و راحتترین راه ممکن را برای رسیدن به هدف شما در اختیارتان قرار میدهد.

سیستم آپدیت سنتر جدید اکسپریا اطلاعات به روزرسانی گوشی های اکسپریا را برای تمامی مناطق به صورت پیوسته دریافت کرده و برای شما به نمایش میگذارد. تمام تلاش ما بر این است تا با ارائه سرویس های جدید بتوانیم پاسخگوی نیازهای شما کاربران و همراهان همیشگی سایت تخصصی اکسپریا باشیم.

ورود به آپدیت سنتر اکسپریا – http://update.xperian.ir

این سیستم مراحل توسعه خود را سپری میکند و سعی ما بر این است تا در آینده با امکانات و قابلیت های بیشتر خدمات رسانی به شما را دنبال کند.