update
سایت تخصصی اکسپریا کم کم سومین سال فعالیت خود را به پایان میرساند و به زودی وارد چهارمین سال فعالیت خود میشود. در طول این سه سال توجه ویژه کاربران عزیز به اخبارهای اکسپریا مثال زدنی بود. کاربران خانواده بزرگ اکسپریان بیش از همه به دنبال پیشرفت و دستیابی به مزایای بیشتر هستند. علی الخصوص در این روزها که سونی نیز در تلاش است تا یک خانواده بزرگ را با انجام یک به روزرسانی وسیع و بی نقص به مرحله ای جدیدی از تجربه دنیای اندروید برساند.

در این روزها و با توجه به گستردگی عملیات به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ برای گوشی های اکسپریا، پوشش خبری کامل این رویداد بسیار دشوار شده است. از طرفی به علت عدم وجود یک مرجع خبری کامل در خصوص اطلاع رسانی پیرامون آپدیت ها، بسیاری از سوالات کاربران در مورد زمان و جزئیات به روزرسانی بی پاسخ مانده است. به همین خاطر این نیاز احساس شد تا به عنوان اولین مرجع تخصصی اکسپریا در ایران، سرویس جدیدی را برای اطلاع رسانی پیرامون آپدیت ها افتتاح کنیم.

ما مفتخریم که سرویس ویژه آپدیت یاب اکسپریا را با هدف انتشار جزئیات لحظه به لحظه آپدیت های اکسپریا در اختیار شما قرار دهیم. با استفاده از این سرویس شما میتوانید در هر لحظه از آخرین وضعیت به روزرسانی گوشی های اکسپریا با خبر شوید.

توضیحات پیرامون سرویس آپدیت یاب اکسپریا:
– توسط این سرویس شما با وارد کردن مدل گوشی خود و نیز آی دی نرم افزاری دستگاه از آخرین آپدیت های منتشر شده برای دستگاه خود مطلع شوید.
– همچنین در این سرویس علاوه بر نمایش آخرین وضعیت آپدیت های نرم افزاری دستگاه خود، جزئیات دیگری از مدل دستگاه، عکس دستگاه و نیز منطقه رام ارائه میشود.
– در این سرویس شما با یافتن آخرین نسخه نرم افزاری برای دستگاه خود، میتوانید با استفاده از گزینه جستجو در انجمن، در صورت وجود رام های این نسخه آن ها را دانلود کنید.
– شما میتوانید پس از انتخاب مدل و آیدی دستگاه خود و جستجوی آخرین وضعیت به روزرسانی خود، از وضعیت به روزرسانی دستگاه خود در دیگر مناطق نیز با خبر شوید.

راهنمای کار با سرویس آپدیت یاب:
– برای نمایش آخرین وضعیت به روزرسانی دستگاه خود شما نیاز به کد مدل گوشی و نیز شماره CDA رام خود دارید.
– نام گوشی باید به صورت کد باشد. کد نام تمامی گوشی های اکسپریا را در صورت عدم اطلاع میتوانید از لینک زیر دریافت کنید.
لیست تمامی گوشی های اکسپریا به همراه کد و لقب
– علاوه بر مدل دستگاه شما باید آیدی دستگاه را نیز در بخش دوم وارد کنید.
– برای دریافت آی دی دستگاه خود از طریق شماره گیر تلفن *#*#7378423#*#* را وارد کرده سپس از مسیر زیر آی دی خود را پیدا کنید:
Service info > Software info > Customization Version
فقط هشت رقم آیدی را به این صورت 5678-1234 و بدون وارد کردن حروف بعد از آن مثل R4C وارد کنید.

سرویس آپدیت یاب اکسپریا در هر زمان در اختیار شماست و با استفاده از آن همواره میتوانید از آخرین وضعیت به روزرسانی گوشی های اکسپریا با خبر شوید. امیدواریم این سرویس رضایت شما کاربران عزیز را فراهم کرده باشد.

 

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا