Z3-neo2
درز تصاویری جدید از محصولات آینده سونی در پی یک افشاگری بی سابقه از اسناد محرمانه سونی باعث تعجب بسیاری از علاقه مندان و طرفداران این شرکت شد. اگر به خاطر داشته باشید آذرماه سال گذشته بود که در پی هک سرورهای سونی پیکچرز، یک تصویر که در بالا نیز مشاهده میکنید توسط هکرها منتشر شده بود. این تصویر بر اساس ادعای منتشر کننده آن از یک ایمیل محرمانه توسط سونی برداشته شده بود که طراحی مربوط به اکسپریا Z4 را نشان میداد. در آن بازه زمانی هیچ جزئیاتی از ایمیل ارائه نشده بود اما امروز این ایمیل و تمامی اسناد محرمانه موجود در آن توسط یک سازمان به نام wikileaks در اختیار عموم قرار گرفته است.

انتشار این ایمیل و تصاویر موجود در آن باعث شد یکی از بی سابقه ترین افشاگری های تاریخ سونی رقم بخورد. در این ایمیل علاوه بر تصویری که در بالا مشاهده میکنید که پیش از این نیز منتشر شده بود، تصاویر جدید و بیشتر از چند زاویه دیگر به نمایش گذاشته شده که بسیار جالب توجه است. این تصاویر در واقع متعلق به اکسپریا Z3 Neo است که تا چندی قبل سونی تصمیم به معرفی آن با نام اکسپریا Z4 داشت.

Z3-neo

Z3-neo1

در این ایمیل شگفت انگیز علاوه بر تصاویر بالا که به احتمال قریب به یقین تا چند روز دیگر با نام اکسپریا Z3 Neo به صورت رسمی معرفی خواهد شد، تصاویری دیگر از چند محصول ساخت سونی نیز به نمایش در آمده است. تعدادی از این تصاویر در واقع همان هایی است که ما در خبر قبلی در مورد طرح اولیه اکسپریا Z4 برای شما قرار داده بودیم. به علاوه تصاویری دیگر از طرح های مفهومی ساعت های هوشمند سونی نیز به چشم میخورد. یکی جالب ترین نقاط این ایمیل تصاویر بلندگوی هوشمند BSB60 سونی است که از بین تمامی محصولات موجود در ایمیل تنها محصولی است که تا این لحظه به طور رسمی معرفی شده است.

این سند محرمانه به صورت عمومی در اختیار همگان قرار گرفته است. شاید برای شما نیز تماشای محتویات این سند و تصاویر موجود در آن جالب باشد. این سند از لینک زیر در آپلود سنتر سایت تخصصی اکسپریا قابل دریافت است.

دانلود سند محرمانه درز کرده از سونی موبایل