sony-bosch-news1

به نظر میرسد این روزها سونی حسابی مشغول پیدا کردن شرکایِ تجاری برایِ پیش بردن مقاصد خود میباشد. پس از عقد قرارداد همکاری بین 2 کمپانی نام آشنا و خوش آوازه سونی و نوکیا بر سر تولید محتوی حرفه ای واقعیت مجازی، حالا خبر میرسد که سونی و بوش قصد دارند بر سر دوربین هایِ امنیتی با یکدیگر همکاری کنند.

کمپانی آلمانی بوش تخصص ویژه ای در پردازش اطلاعات رمزنگاری شده امنیتی دارد و از طرفی مراکز خدمات پس از فروش و تعمیرات بسیار حرفه ای و قدرتمندی در سراسر دنیا دارد. سونی نیز تخصص ویژه ای در دوربین هایِ امنیتی دارد و در این حیطه به جرأت میتوان گفت یکی از معدود شرکت هایی است که با تکیه بر تکنولوژی دوربین هایِ مداربسته خود توانایی عکسبرداری و فیلمبرداری در نور بسیار کم با وضوح بسیار بالا را دارد.

حال سونی با سنجیدن شرایط و وضعیت بازار، در نظر دارد با استفاده از مهارت هایِ کمپانی بوش در زمینه بازاریابی و پردازش حرفه ای اطلاعات رمزگذاری شده، به همکاری به این کمپانی آلمانی بپردازد. همانطور که اشاره شد، علاوه بر موارد مذکور، کمپانی بوش ید طولایی در زمینه ارائه خدمات پیرامون دوربین هایِ مداربسته امنیتی دارد و از این طریق کاربران دوربین هایِ مداربسته سونی میتوانند از این پس برایِ دریافت خدمات پس از فروش یا تعمیرات به نمایندگی هایِ بوش مراجعه کنند، که این موضوع یک پوئن مثبت برایِ سونی محسوب میشود.

در مجموع، سونی در نظر دارد در آخرین روزهایِ سال جاری میلادی و قبل از ورود به سال 2017 به عقد قرارداد همکاری با سایر کمپانی هایِ مطرح دنیا در حیطه هایِ مختلف تجاری بپردازد، تا با شروع سال جدید میلادی این قراردادهایِ همکاری آغاز شده و به ثمر بنشینند. یکبار دیگر باید شم اقتصادی سونی را تحسین کرد، چرا که همکاری با کمپانی هایِ مادرتخصصی و فعال در زمینه هایِ مختلف حرکت بسیار هوشمندانه ای است.

منبع: