sony-logo-make-believe_1362429490

دیروز پس از ارائه بروزرسانی کیت کت 4.4.2 برای اکسپریا T2 ultra متوجه شدیم سونی غافلگیری ای را در این بروزرسانی برای کاربرانش در نظر گرفته است و همانطور که از عنوان مشخص است آن غافلگیری ارائه قابلیت انتقال به SD کارت برنامه ها در این نسخه است.

 

اگر شما به تنظیمات یک برنامه از آدرس Settings > Apps وارد شوید می توانید گزینه “Move to SD card” را مشاهده نمایید. در ضمن سونی تب جدیدی را به منو Apps افزوده است که “On SD card” نام دارد که برنامه های داخل مموری کارت را نشان می دهد.Apps-to-SD-Card-on-Xperia_2-315x560Apps-to-SD-Card-on-Xperia_1-315x560

این امکان که واقعا انتظار نمیرفت سونی آن را به رابط کاربری خود بیفزاید امکان خوبی است که نگرانی خیلی از کاربران را برای حافظه داخلی کم در نسخه ی کیت کت رفع می کند و امتیاز خوبی برای دستگاه های رده متوسط محسوب می شود و احتمالا بزودی در بروزرسانی کت کت دستگاه های اکسپریا E1 و M2 نیز این ویژگی برای این گوشی ها ارائه شود.

 

البته لازم به ذکر است سونی این ویژگی را به اسمارت فون های سری Z حتی پس از دریافت کیت  کت 4.4.4 اضافه نکرده است اما به احتمال زیاد در نسخه های آینده سونی این قابلیت را به تمامی مدل های اکسپریا اضافه خواهد کرد.
xperiablog