update-center
اگر از کاربران قدیمی سونی باشید، حتما به خاطر دارید که تا نسخه اندروید 4.4 کیت کت، به روزرسانی نرم افزارهای سیستمی سونی موبایل از طریق برنامه آپدیت سنتر که در تنظیمات دستگاه موجود است صورت میگرفت. این قابلیت ادامه داشت تا اینکه سونی موبایل در اندروید 5.0 و این وظیفه را بر عهده برنامه What’s New گذاشت.

برنامه آپدیت سنتر سونی هفته گذشته، یک به روزرسانی جدیدی را تجربه کرد که ما آن را در پلی استور سایت نیز قرار دادیم. پیشتر تصور بر این بود که به روزرسانی مذکور معطوف به تغییرات کوچک بوده اما به نظر میرسد سونی با این به روزرسانی یک قابلیت قدیمی را دوباره به آپدیت سنتر خود وارد کرده است.

در آخرین نسخه برنامه پلی استور، یک بار دیگر به روزرسانی نرم افزارهای سونی در آن قابل دریافت است. با این حساب در حال حاضر هر دو برنامه آپدیت سنتر و واتس نیو پیغام به روزرسانی برنامه های سونی را نمایش میدهند. البته با این تفاوت که در برنامه آپدیت سنتر امکان مخفی کردن پیغام ها بر خلاف واتس نیو وجود ندارد. دلیل این حرکت از سونی و بازگرداندن به روزرسانی ها به برنامه آپدیت سنتر هنوز مشخص نیست. آیا سونی این ویژگی را به کلی از دوش واتس نیو بر میدارد و بر عهده آپدیت سنتر خواهد گذاشت؟ نظر شما چیست؟

منبع: