sony_xperia_z5_6
در آخرین روزهای سال میلادی 2016، سونی با آسودگی خاطر در حال به روزرسانی گوشی های هوشمند خود است. پس از اینکه دو گوشی اکسپریا XZ و اکسپریا X Performance در هفته گذشته آپدیت اندروید 7.0 نوقا را تجربه کرده بودند حالا اکسپریا Z5 نیز یک به روزرسانی جدید را دریافت کرده است.

اکسپریا Z5 امروز صبح برای تمامی مدل های خود شاهد انتشار یک آپدیت جدید بود. آپدیت جدید این گوشی با شماره ساخت 32.2.A.5.11 که چندین منطقه دنیا از جمله خاورمیانه و ایران در دسترس کاربران قرار گرفته است.

این به روزرسانی شماره ساخت دستگاه را از 0.305 به 5.11 ارتقا میدهد. ارتقای شماره ساخت انتظار ما را از این آپدیت بالا میبرد که حداقل چند تغییر مهم را همراه داشته باشد. در صورتی که شما این به روزرسانی را دریافت کرده اید، ما را از تغییرات ایجاد شده در آن با خبر سازید.

جزئیات لحظه به لحظه در خصوص آپدیت گوشی های اکسپریا را میتوانید از لینک زیر در سرویس آپدیت یاب سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریا

به روزرسانی مطلب: این آپدیت از دقایقی قبل برای مدل های مختلف اکسپریا Z5 Premium نیز منتشر شد. برای مدل دو سیم کارت این دستگاه در ایران، آپدیت هم اکنون در دسترس قرار دارد.

در ساعت 12:40 دقیقه این به روزرسانی برای اکسپریا Z5 Compact نیز در منطقه خاورمیانه منتشر شد.