xperia-z3-dual-white-1240x840-24ebb2aa7ba25552663c1be0b476105c
فریمور شماره 23.4.A.1.200 که شب گذشته انتشار آن برای اکسپریا Z2 به تایید رسیده بود حالا برای تمامی اعضای خانواده Z3 نیز عرضه شد. این فریمور که مربوط به اندروید 5.1.1 است جدیدترین نسخه نرم افزاری ارائه شده برای گوشی های خانواده Z2 و Z3 محسوب میشود.

نکته بسیار جالب اینجاست که این فریمور برای هر سه مدل خانواده Z3 شامل تک سیم کارته، دو سیم کارته و کامپکت به طور همزمان منتشر شده و جالب تر اینجاست که تنها کشوری که در جهان این به روزرسانی را دریافت کرده ایران است. البته برای اکسپریا کامپکت علاوه بر ایران کشور روسیه نیز شاهد انتشار این آپدیت بوده است.

این آپدیت از طریق نرم افزار PC Companion برای کاربران سه گوشی نامبرده که از رام فعلی خاورمیانه بهره مند هستند قابل دریافت است. هنوز در مورد تغییرات و جزئیات بیشتر این آپدیت اطلاعاتی در دسترسی نیست که به محض دریافت خبرهای بیشتر آن را به اطلاع میرسانیم. ضمن اینکه به محض در دسترس قرار گرفتن رام هر یک از مدل ها آن را در سایت تخصصی اکسپریا برای شما قرار خواهیم داد.

شما میتوانید هر لحظه با مراجعه به قسمت آپدیت یاب سایت تخصصی اکسپریا از جزئیات این به روزرسانی و مناطقی که آپدیت در آنها منتشر شده با خبر شوید.

ورود به بخش آپدیت یاب