xperia-z3-gallery-04-1240x840-fe27e87def32fabb3a19331b9126f00b
یکی از اقدامات جدید و جالب سونی در جهت تعامل بیشتر با کاربران و مشتریان خود، ارائه طرح اندروید مفهومی بوده که با استقبال زیادی نیز همراه شد. در این طرح سونی تجربه کار با رابط کاربری جدیدی را به صورت آزمایشی در اختیار کاربران خود قرار میدهد. در مرحله اول طرح اندروید مفهومی رابط کاربری جدید سونی در اختیار تعداد 500 نفر از کاربران گوشی اکسپریا Z3 که تماما از کشور سوئد انتخاب شدند، قرار گرفته است.

سونی با طرح اندروید مفهومی سونی نسخه اندروید 5.1.1 را در اختیار کاربران خود گذاشته و از آنها خواسته تا با آزمایش و بررسی، نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنند. در اسکرین شات های منتشر شده از این رابط کاربری، تغییر در برخی قسمت های نرم افزارها قابل مشاهده است. هر چند که هنوز برخی برنامه همانند، آلبوم و موسیقی به قوت خود باقی ماندند اما در برخی قسمت های رابط کاربری تغییراتی ایجاد شده است.

پس از اولین اسکرین شات های منتشر شده از این طرح، امروز نیز تصاویری جدید از قسمت های مختلف رابط کاربری سونی منتشر شد. در رابط کاربری مفهومی اکسپریا که هنوز در حال آزمایش و تست قرار دارد تغییراتی ایجاد شده که به چشم می آید. هر چند که اینها فقط چند اسکرین شات از قسمت های مهم دستگاه است و قطعا در جای جای رابط کاربری تغییرات دیگری نیز اعمال خواهد شد.

xperia-concept-camera3-640x360

xperia-concept-camera2-640x360

منبع: