xperia-sony-logo
در این روزها انتشار تصاویر متعدد از اکسپریا Z4 تنها یک معنی میدهد: اکسپریا Z4 بسیار به ما نزدیک است… خبرهای مرتبط با پرچمدار آینده سونی یک به یک بر روی سایت قرار میگیرد و این پرچمدار قدرتمند را بیش از پیش برای ما آشنا میکند.

در روزهای گذشته از تصویر های گرفته شده بوسیله دوربین اکسپریا Z4 گرفته تا تصاویر این دستگاه در زوایای متعدد را با هم تماشا کردیم. تمامی این تصاویر حالا و با تماشای اولین تصویر تمام قد و رسمی از این دستگاه تکمیل میشود.

تصویری که در ادامه تماشا میکنید اولین تصویری است که به این صورت و از نمای جلو تا به امروز از اکسپریا Z4 منتشر شده است. در فضای وب از اینگونه تصاویر که بسیاری از آنها زاده تخیلات طراحان است به عنوان طرح مفهومی زیاد یافت میشود. اما این تصویر دقیقا همان چیزی است که تا به امروز از اکسپریا Z4 به دست رسیده بود. محل قرار گیری سنسورها، اسپیکرها، دوربین جلو، لبه های دستگاه و … کاملا با آن چیزی که در تصاویر قبلی مشخص بوده همخوانی دارد. به نظر میرسد این تصویر یک عکس رسمی از اکسپریا Z4 است که پیش از معرفی به بیرون درز کرده است.

آپدیت: بر اساس اطلاعات به دست آمده کد نام پرچمدار آینده سونی IVY خواهد بود. با این حساب اطلاعات شناسنامه ای ما از اکسپریا Z4 نیز تکمیل شده است.

Z4_01

Xperia-Z4-pic-leaked