SmartBand-2_1_result
اوایل سال جاری بود که جزئیاتی از نسل بعدی دستبند هوشمند سونی به بیرون درز کرده بود. نسل جدید دستبند هوشمند سونی با نام SWR12 و تحت عنوان SmartBand 2 خود را برای حضور بر مچ دستان علاقه مندان آماده میکند. در اطلاعاتی که چند ماه قبل از این دستبند به بیرون درز کرده بود سنسور ضربان قلب در این دستبند بسیار جالب توجه به نظر میرسید.

چند ماه از انتشار اولین جزئیات پیرامون این دستبند گذشت و خبری از آن نشد. اما به نظر میرسد کم کم زمان معرفی این دستبند زیبا فرا رسیده است. سونی به طور رسمی و قبل از معرفی SmartBand 2، برنامه رسمی این دستبند را در گوگل پلی قرار داده است. برنامه رسمی SmartBand 2 SWR12 که اولین پیش نیاز برای اتصال این دستبند به گوشی های هوشمند است هم اکنون در گوگل پلی قابل دانلود است.

سونی در حالی برنامه رسمی دستبند SWR12 را منتشر کرده که هنوز این دستبند را معرفی نکرده است. این برنامه اما میتواند جزئیات زیادی از این دستبند را برای ما افشا کند. با نگاهی به برنامه SWR12 اولین چیزی که خودنمایی میکند وجود سنسور ضربان قلب در این دستبند است. این برنامه اولین بار است که سونی یک برنامه را پیش از معرفی رسمی گجت مربوطه به اشتراک گذاشته است. با این اتفاق بعید است که معرفی رسمی دستبند هوشمند SWR12 زیاد به طول بیانجامد و احتمالا به زودی شاهد معرفی رسمی نسل جدید دستبندهای هوشمند سونی خواهیم بود.
SmartBand-2_2_result-315x560

SmartBand-2_5_result-315x560

xperiablog