Xperia-Z4-Render_2-640x406
این روزها خبرهای فراوانی از اکسپریا Z4 به گوش میرسد. هر چه که در ماه های اخیر اکسپریا Z4 در سکوت خبری قرار گرفته بود، این روزها به تیتر اول خبرگزاری ها تبدیل شده است. اطلاعات ما لحظه به لحظه از پرچمدار آینده سونی بیشتر میشود و جزئیات و تصاویر بیشتری در هر لحظه در اختیار ما قرار میگیرد.

در این هفته خبرهای بسیار زیادی از اکسپریا Z4 را با هم مرور کردیم. این را با اطمینان خدمت شما عرض میکنیم که این خبر قطعا آخرین خبر هفته در مورد اکسپریا Z4 نیست و باز هم خبرهای جدیدی در اختیار ما قرار گرفته که یک به یک منتشر خواهیم کرد.

در خبرهای قبلی تصویری را تماشا کردیم که بوسیله دوربین اکسپریا Z4 به ثبت رسیده بود. XperiaJunkie همان کاربری که دیروز آن تصویر را منتشر کرده بود امروز نیز دو تصویر جدید از دوربین اکسپریا Z4 را منتشر کرده که تماشای آن برای علاقه مندان به این دستگاه میتواند جالب باشد.

این تصاویر همانند عکس های قبل در انگلستان و بوسیله یک مدل E6553 به ثبت رسیده است. تمامی تصاویر در حالت 20.7 مگاپیکسلی گرفته شده و حجم آنها نیز 8 تا 10 مگابایت است. با توجه به اینکه عکس ها توسط فریمورهای اولیه و آزمایشی اکسپریا Z4 گرفته شده کیفیت آن ها قابل قبول است. تجربه نشان داده کیفیت دوربین در فریمورهای اولیه به مراتب پایینتر از فریمور های نهایی است. بر این اساس کاملا قابل تصور است که کیفیت نهایی عکس های اکسپریا Z4 پس از معرفی و عرضه به مراتب بهتر از این عکس ها باشد.

برای مشاهده عکس در اندازه اصلی بر روی عکس کلیک کنید.

201504071309r7v6h6

201504071306lKI28z