همیشه خبرهای مربوط به درز تصاویر گوشی های سونی جذاب و خواندنی بوده است. چرا که معمولاً این اتفاق برای سونی برخلاف بسیاری از برندهای دیگر خیلی کم رخ میدهد تا همیشه این گونه اخبار برای طرفداران سونی تازگی داشته باشد.

تقریباً مشخص است که تا پایان سال 2018 سونی دیگر برنامه ای برای معرفی گوشی هوشمند ندارد و احتمالاً اولین گوشی های سونی در نمایشگاه CES 2019 معرفی خواهند شد. از گوشی های جدید سونی تا این لحظه تصاویری از اکسپریا XA3، اکسپریا XA3 Ultra و اکسپریا L3 درز کرده اما امروز تصاویری بدست ما رسید که یک گوشی ناشناخته و معرفی نشده از سونی را نشان میدهد.

این تصاویر نمای کلی دستگاه را نشان نمیدهد و بیشتر به حاشیه های پایین صفحه نمایش تاکید دارد. حاشیه های پایین صفحه نسبت به اکسپریا XZ3 که چندی قبل معرفی شده بود اندکی کمتر است اما حاشیه های کنار صفحه بسیار زیاد به چشم می آید. این عکس در انجمن چینی Weibo منتشر شده و یکی از اعضای این انجمن نیز عکس های زیر را منتسب به اکسپریا XZ4 میداند. اما با توجه به حاشیه های کنار دستگاه و اینکه تا معرفی پرچمدار بعدی سونی زمان زیادی باقی مانده، بعید به نظر میرسد این تصاویر مربوط به این محصول باشد.

شاید این تصاویر مربوط به یک گوشی معرفی نشده از سونی باشد که هیچ گاه به مرحله معرفی نرسیده و نخواهد رسید. یا شاید یک مدل میان رده از سونی باشد که در اوایل سال 2019 معرفی میشود. هر فرضیه ای امکان پذیر است. نظر شما چیست؟