BwXYroXIcAE1-jG
سونی آخرین تیزر خود را در آستانه آغاز کنفرانس مطبوعاتی نمایشگاه IFA 2014 منتشر کرد که نشان از تاکید سونی بر قابلیت ضد آب بودن محصولاتش دارد. این تیزر به صورت تصویری است و در صفحه رسمی تویتر سونی منتشر شده است و به احتمال قریب به یقین مرتبط به پرچمدار آینده این شرکت یعنی اکسپریا Z3 است که 3 روز دیگر در شهر برلین رونمایی خواهد شد.

اما نکته جالب در این تصویر این است که سونی در آن از عدد 2 به عنوان عمق استقامت محصولات خود در آب استفاده کرده است. همانطور که میدانید مدل های ضد آب سونی با استاندارد های مختلف تا عمق 1.5 متری در آب مقاومت خواهند کرد.

سونی در این تیزر از این جمله استفاده کرده است: ما در IFA 2014 بیشتر به عمق خواهیم رفت.
همین نشان میدهد مقاومتی فراتر از آنچه که تاکنون وجود داشته برای محصول آینده سونی در راه است. بر این اساس و به احتمال زیاد یکی از قابلیت هایی که اکسپریا Z3 را از دیگر رقبای خود متمایز خواهد کرد مقاومت بسیار بالای آن در برابر نفوذ آب است که میتواند تا عمق 2 متری دوام بیاورد.

پس از تیزر اولیه سونی که بسیار رمزآلود بود حالا این تیزر نیز ما را بیشتر از قبل به نمایش حضور اکسپریا Z3 در IFA 2014 مشتاق میکند. تنها 72 ساعت دیگر تمامی رازهای پشت پرده مشخص خواهد شد. پس تا آن روز در انتظار خواهیم نشست و با شایعات موجود کنار خواهیم آمد.

Xperiablog