sony-xperia-logo-640x400
شب گذشته بود که تصویری از یک مدل جدید اکسپریا با کد نام Cosmos به بیرون درز کرد که نشان میدهد سونی در حال برنامه ریزی برای معرفی یک اسمارت فون سلفی دیگر از این خانواده است. این دستگاه همچون اکسپریا C3 یک دوربین 5 مگاپیکسلی در جلوی دستگاه دارد که در کنار آن نیز یک فلاش LED برای عکس برداری بهتر در شب تعبیه شده است. داشتن دوربین جلوی با کیفیت در کنار یک فلاش این اسمارت فون را به یک مدل سلفی که مناسب برای عکس برداری از خود است تبدیل کرده است.

اما منبعی که شب گذشته تصاویری از این دستگاه را منتشر کرده بود حالا برخی مشخصات سخت افزاری آن را نیز لو داده است. به گفته منبع خبری ما کد ساخت E5306 برای این دستگاه به تایید رسیده که نشان از یک اسمارت فون میان رده رو به بالا دارد. پردازنده قرار گرفته در اکسپریا E5306 یک پردازنده 8 هسته ای از نوع مدیاتک است.

E5306

این دستگاه به طور پیش فرض نسخه اندروید 5.0 را با خود به همراه دارد. فریمور E5306 نیز با عدد 27 آغاز میشود. در حال حاضر تمامی دانسته های ما از این اسمارت فون مرموز به همین موارد محدود شده است. حتی نام نهایی این دستگاه نیز برای ما مشخص نیست. شاید این دستگاه یک مدل جدید از سری C با نام C4 باشد و یا حتی ممکن است در رده اسمارت فون های سری E قرار بگیرد. به هر حال در صورت کسب اطلاعات بیشتر شما را در جریان جزئیات قرار خواهیم داد.

Xperia-Cosmos