Xperia_Z5_Compact_all_back_001.0.0

سونی از روز گذشته به روزرسانی جدیدی را برای گوشی های هوشمند سری Z5 و Z3 Plus آغاز کرد. این به روزرسانی با شماره 32.2.A.0.253 از روز گذشته برای برخی مدل های چهار دستگاه اکسپریا Z5، اکسپریا Z5 Premium، اکسپریا Z5 Compact و اکسپریا Z3 Plus آغاز شد.

خوشبختانه، کاربران گوشی های اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا Z5 Compact در کشور ما شانس این را دارند تا هم اکنون این آپدیت را دریافت کنند. این آپدیت برای نسخه دو سیم کارت اکسپریا Z5 Premium با کد E6833 و برای مدل E5803 از اکسپریا Z5 Compact هم اکنون در منطقه خاورمیانه و ایران قابل دریافت است.

هنوز از وضعیت آپدیت برای مدل دو سیم کارت اکسپریا Z5 در خاورمیانه اطلاعی در دسترس نیست ولی انتظار میرود تا ساعات آینده و یا نهایتا روزهای آینده این به روزرسانی برای اکسپریا Z5 نیز در کشور ما قابل دریافت باشد. خبر خوش دیگر این که تا ساعتی دیگر میتوانید رام رسمی نسخه مذکور را برای دو گوشی اکسپریا Z5 Premium و اکسپریا Z5 Compact از سایت تخصصی اکسپریا دریافت کنید.

برایِ بررسی نسخه گوشی مد نظر خود میتوانید به آپدیت یاب اختصاصی اکسپریا مراجعه کنید و برایِ مشاهده بروزرسانی منتشر شده برایِ گوشی هایِ فوق الذکر، میتوانید از طریق لینک هایِ زیر اقدام کنید.

http://update.xperian.ir/device/E6833


http://update.xperian.ir/device/E5803