sony_japan_HQ_0
این روزها سونی موبایل و نماینده های این شرکت در کشورهای مختلف، حضوری گسترده در شبکه های اجتماعی از خود نشان میدهند. فعالیت سونی در روزهای اخیر و توییتر بسیار بیشتر از گذشته است و بارها شاهد انتشار توییت های جذاب و جنجالی از سونی موبایل بوده ایم. پس از توییت سونی موبایل فرانسه در مورد زمان انتشار آپدیت لالی پاپ حالا سونی موبایل چین با انتشار یک تصویر عجیب خبر ساز شده است.

سونی موبایل کشور چین امروز تصویری را که به نظر میرسد یک طرف مفهومی از یک گوشی اکسپریا باشد منتشر کرد که بسیار عجیب به نظر میرسد. البته این تصویر بلافاصله از صفحه سونی موبایل حذف شد تا سوالات در مورد این عکس بی جواب باقی بماند.

این تصویر با آن چیزی که از طراحی گوشی های اکسپریا سراغ داریم کاملا تفاوت دارد و یک نمونه جدید در زمینه طراحی است. از عجایب این تصویر قرار گیری یک دکمه لمسی بر روی دستگاه است. از سال 2012 تاکنون سونی در تمامی گوشی های خود از دکمه های مجازی بر روی صفحه نمایش استفاده کرده است.

Mysterious-Sony-device-render

اگر این تصویر توسط هر مرجع دیگری با عنوان یک طرح مفهومی از گوشی های اکسپریا منتشر شده بود جای تعجب نداشت. چرا که روزانه ده ها طرح مفهومی از گوشی های مختلف منتشر میشود که هیچکدام رنگ واقعیت به خوب نمیگیرند. اما اینکه این عکس توسط سونی موبایل انتشار یافته موضوع متفاوتی است. شاید این طرح مربوط به یک اسمارت فونی باشد که در آینده توسط سونی معرفی خواهد شد. در این صورت نظر شما در خصوص طراحی این دستگاه چیست ؟

Digi-wo