xperia-m4-aqua-white
از لحظه معرفی اکسپریا M4 Aqua در جریان کنگره جهانی موبایل، طرفداران سونی موبایل بی صبرانه منتظر ورود این محصول به بازار هستند. اکسپریا M4 Aqua بر روی کاغذ و بر اساس مشخصاتی که از آن اعلام شده، اسمارت فونی قدرتمند در سطح میان رده های بازار محسوب میشود. اما اعداد ارقام روی کاغذ وقتی مورد پذیرش هستند که در عمل نیز بتوانند خودی نشان دهند.

اکسپریا M4 Aqua طبق معمول همیشه به آزمایشگاه وبسایت Gsmarena وارد شده تا تحت بررسی کامل قرار بگیرد. در جریان این بررسی بنچمارک های این دستگاه نیز توسط 13 برنامه متفاوت، سنجیده شده است. البته طبیعی است که اکسپریا M4 Aqua توان رقابت با پرچمداران بازار را ندارد، اما نتایج بدست آمده برای این دستگاه بسیار فراتر از یک اسمارت فون 300 یورویی است.

اکسپریا M4 Aqua اولین اسمارت فون هشت هسته ای سونی است که از پردازنده اسنپدراگون 615 استفاده میکند. این پردازنده به گفته کوالکام 70% قدرتمند تر از سری اسنپدراگون 410 است. در عمل نیز نتایج بدست آمده گویای همین امر است. در ادامه میتوانید نتایج تفصیلی بنچمارک اکسپریا M4 Aqua را مشاهده کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13