DSC_0279 (2)
اکسپریا Z5 به تازگی وارد بازار کشور ما شده و رفته رفته نیز در شهرهای مختلف کشورمان، در دسترس علاقه مندان قرار میگیرد. سونی معمولا در ابتدای معرفی هر یک از محصولات خود، ویدئوهای تبلیغاتی متنوعی را با تاکید بر برخی از قابلیت های اساسی و شاخص آنها منتشر میکند.

همانطور که میدانید، یکی از مهمترین ویژگی های اکسپریا Z5، دوربین 23 مگاپیکسلی آن است که علاوه بر رزولوشن بالا در هنگام تصویربرداری، قابلیت های دیگری را نیز در اختیار دارد. قدرت زوم 5 برابری بدون افت کیفیت از ویژگی هایی است که اکسپریا Z5 را در بین گوشی های هوشمند امروزی شاخص کرده است.

در کنار قدرت زوم، باید به قدرت قدرت عکس برداری این دستگاه در نور کم نیز اشاره کرد که اکسپریا Z5 همانند پرچمداران قبلی خود از آن بهره میبرد. اما در کنار همه این موارد آن چیزی که بیش از همه دوربین اکسپریا Z5 را بی رقیب میکند، سرعت خارق العاده فوکوس این دستگاه است که قادر خواهد بود، در مدت 3 صدم ثانیه بر روی شی مورد نظر فوکوس کرده و عکس هایی با کیفیت را برای شما به ارمغان بیاورد.

حالا سونی موبایل با احترام به کاربران خود در ایران، ویدئوهای تبلیغاتی خود را با تاکید بر ویژگی های برتر دوربین اکسپریا Z5 به زبان فارسی در اختیار ما قرار داده است. دو ویدئو به زبان فارسی که در ادامه مشاهده میکنید، ویژگی های دوربین سونی از جمله قدرت عکس برداری در نور کم و قدرت زوم 5 برابری بدون افت کیفیت را به همراه سرعت بالای فوکوس دستگاه به تصویر میکشد. سخن را کوتاه کرده و از شما دعوت میکنیم این دو ویدئوی کوتاه را از ویدئو سنتر سایت تخصصی اکسپریا تماشا کنید.

ویدئوی تبلیغاتی فارسی اکسپریا Z5 با تاکید بر عکسبرداری در نور کم

 

ویدئوی تبلیغاتی فارسی اکسپریا Z5 با تاکید بر قدرت زوم دوربین