xperia-z3-dual-white
سونی یک به روزرسانی نرم افزاری کوچک را برای نسخه دو سیم کارته اکسپریا Z3 منتشر کرد. این به روزرسانی با شماره ساخت 23.0.1.F.0.102 منتشر شده که چند روز قبل برای این دستگاه به تایید رسیده بود.

این آپدیت یک به روزرسانی کوچک از اندروید 4.4.4 است که در جهت رفع برخی ایرادات نسخه های قبل منتشر شده است. این آپدیت به نظر میرسد قرار نیست به طور گسترده منتشر شود و تنها برای کاربران کشور پرتغال در نظر گرفته شده است.

کاربران اکسپریا Z3 Dual همچنان منتظر دریافت آپدیت اندروید 5.0 لالی پاپ برای گوشی های خود هستند. سونی چند روز قبل به روزرسانی اندروید 5.0 لالی پاپ را برای اکسپریا Z3 و برادر کوچکترش به همراه اکسپریا Z2 منتشر کرد.

1

مهم: به روزرسانی اندروید 5.0 برای سه اعضای خانواده Z2 و Z3 با شماره ساخت ۲۳٫۱٫A.0.690 منتشر شده است. این آپدیت با گذشت چند روز از اولین انتشار همچنان تنها قابل دریافت در چند منطقه است. این احتمال میرود که سونی این به روزرسانی را فعلا به طور محدود منتشر کرده تا با گزارش های کاربران بازخورد های آنها را متوجه شود و در مرحله ای جدید به روزرسانی کاملتری را برای دیگر مناطق عرضه کند. چرا که قبلا نیز چنین عملی را از سونی مشاهده کرده بودیم. وجود برخی ایرادات ریز مثل عدم کارکرد قابلیت هایی چون X-Reality در آپدیت اکسپریا Z2 به احتمال فراوان در به روزرسانی دیگر مناطق حل خواهد شد. پس لطفا تا انجام یک به روزرسانی کامل شکیبا باشید.