sony-xperia-xz-1
معمولا، اسمارت فون هایی که در رده پرچمداران قرار میگیرند، از نظر پشتیبانی نرم افزاری و دریافت آپدیت های سیستمی وضعیت مطلوبی دارند. اکسپریا XZ هم از این قاعده مستثنی نیست و امروز یک آپدیت جدید را به صورت گسترده دریافت کرد.

این به روزرسانی، در چندین نقطه دنیا و برای هر دو مدل F8331 و F8332 در دسترس قرار گرفته است. این به روزرسانی حتی در همین ساعات اولیه به صورت OTA نیز منتشر شده تا کاربران این دستگاه برای دریافت آپدیت به صورت مستقیم منتظر نمانند.

حجم این آپدیت به صورت OTA حدود 88 مگابایت است اما ارتقای شماره ساخت به ما نوید این را میدهد که از این آپدیت باید انتظار تغییرات مهمی داشته باشیم. شماره ساخت این آپدیت 39.0.A.3.30 است که در مقایسه با نسخه قبلی یعنی 39.0.A.1.250 جهش فوق العاده ای داشته است.

اولین چیزی که ما از این آپدیت دریافت کردیم، به روزرسانی پچ امنیتی بود که به نسخه اول نوامبر، یعنی جدیدترین پچ امنیتی موجود برای اندروید همراه شده است. هیچ گزارش دیگری در مورد تغییرات این آپدیت در دسترس نیست اما عملکرد کلی دستگاه در این چند ساعتی که از دریافت این آپدیت گذشته به نظر پایدارتر و روانتر است. حتما با بررسی بیشتر این نسخه، در صورت مشاهده تغییرات در این آپدیت شما را از آن آگاه خواهیم کرد.