سونی موبایل با شروع یک ماه میلادی جدید، فعالیت خود را در راستای ارائه جدیدترین به روزرسانی های سیستمی شروع کرد. در اولین روزهای ماه جولای، هم اکنون سونی موبایل به روزرسانی سیستمی جدید را با بهره مندی از پچ امنیتی این ماه برای چند گوشی از گوشی های اکسپریا عرضه کرد.

اکسپریا XZ1، اکسپریا XZ Premium و اکسپریا XZ1 Compact سه گوشی هوشمندی هستند که از لحظاتی قبل، به صورت گسترده شاهد انتشار یک آپدیت سیستمی جدید بودند. این آپدیت سیستمی به صورت مشترک برای این سه دستگاه با شماره ساخت 47.1.A.12.235 در نقاط مختلف جهان در حال انتشار است.

به جز مدل کامپکت که در ایران موجود نیست، دو گوشی دیگر در ایران هم اکنون میتوانند این آپدیت را به صورت OTA دریافت کنند. این آپدیت جدیدترین پچ امنیتی اندروید را که مربوط به اول جولای است در اختیار دارد. ضمن اینکه این آپدیت به عنوان یک به روزرسانی امنیتی، علاوه بر تغییر در پچ امنیتی، احتمالاً در بهبود عملکرد کلی دستگاه نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت.


دریافت این به روزرسانی به منطقه رام شما بستگی دارد نه منطقه ای که شما در آن حضور دارید. شما میتوانید با مراجعه به آپدیت یاب اکسپریان، جزئیات انتشار این به روزرسانی و راهنمای پیدا کردن منطقه رام خود را از طریق لینک زیر دریافت کنید.

ورود به سرویس آپدیت یاب اکسپریان