ما در مقطعی از سال به سر میبریم که باید به شایعات متعدد در مورد گوشی های آینده سونی عادت کنیم. در هفته های گذشته، صحبت های زیادی در خصوص گوشی های سری 2018 سونی به میان آمد که صحت و سقم هیچکدام مورد تایید نیست. اما همیشه این روال بوده که برخی از شایعات به واقعیت تبدیل میشوند و شایعات امسال نیز شانس تبدیل شدن به واقعیت را دارند.

شایعات امسال بسیار جذاب تر از قبل هستند. چرا که انتظارها از سونی این است که طراحی گوشی های هوشمند خود را دگرگون سازد. تغییر در طراحی به نظر قطعی است، اما این که تغییر در چه مسیری حرکت میکند هنوز مشخص نیست.

امروز تصویری از رندر یک گوشی سونی بدست ما رسید که مثل همیشه صحت آن مورد تایید نیست. این تصویر منتسب به پرچمدار آینده سونی یعنی اکسپریا XZ2 است. آنچه که از این عکس بر می آید، یک گوشی کاملا کم حاشیه از سونی است که البته چندان بی شباهت به گوشی های فعلی سونی هم نیست.

در صورت صحت این تصویر، سنسور اثر انگشت به روال سابق در سمت راست جای دارد و دکمه شاتر دوربین و صدا نیز به همان ترتیب در پایین و بالای دکمه پاور قرار گرفته اند. حذف لوگوی سونی از نمای جلوی دستگاه جالب به نظر میرسد. همچنین وجود صفحه نمایش تا پایین ترین قسمت دستگاه نیز عجیب است. به هر حال ما هم مثل شما منتظر هستیم تا تصاویر بیشتر و مستندتری از گوشی های آینده سونی مشاهده کنیم.

منبع: