همیشه روز ما قبل آغاز نمایشگاه MWC یا حتی IFA شاهد افشا شدن اطلاعات و تصاویر گوشی های هوشمند جدید سونی بوده ایم. حالا هم در فاصله تنها 24 ساعت تا آغاز کنفرانس مطبوعاتی سونی در نمایشگاه MWC یک عکس تبلیغاتی به بیرون درز کرده که هر چهار گوشی هوشمند سونی که در این رویداد معرفی میشوند را به تصویر میکشد.

روز گذشته افشای یک تیزر تبلیغاتی از سونی در شرق آسیا به ما سرنخ هایی داد که باید منتظر 4 گوشی هوشمند در نمایشگاه MWC باشیم. شب گذشته نیز درز تصویر اکسپریا XZ Premium خبرساز شد اما همانطور که انتظار میرفت این دستگاه بعد از نمایشگاه پیش رو معرفی خواهد شد.

و حالا تصویری جدید که امروز به بیرون درز کرده هر چهار گوشی هوشمند جدید سونی را به صورت تمام قد و کاملا واضح به ما نشان میدهد. طبق این تصاویر به نظر باید منتظر یک مدل 6 اینجی، یک مدل 5.2 اینچی و دو مدل 5.0 اینچی در مراسم فردا باشیم.

فبلت 6 اینچی و گوشی دیگری که در کنار آن قرار دارد به نظر جایگزین های اکسپریا XA Ultra و اکسپریا XA هستند. هر دو دستگاه بدون سنسور اثر انگشت بوده و از طراحی جدید سری X برخوردارند. طبق اطلاعات بدست آمده احتمالا هر دو دستگاه مجهز به پردازنده Helio P20 باشند. مدل 5.2 اینچی بر اساس شایعات به پردازنده اسنپدراگون 821 مجهز خواهد بود. مدل 5.0 اینچی دیگر نیز احتمالا به عنوان جایگزین اکسپریا X با پردازنده اسنپدراگون 653 معرفی خواهد شد.

به هر حال این اطلاعات بر اساس شایعات و نیز جزئیات درز کرده تا به امروز جمع بندی شدند و اطلاعات قطعی فردا در جریان کنفرانس مطبوعاتی سونی مشخص خواهد شد. فردا صبح ساعت 11 سایت تخصصی اکسپریا را از دست ندهید.