unboxing-wm1z-1

روز قبل از آغاز کنفرانس سونی در نمایشگاه IFA2016 را به یاد دارید؟ امسال هم همچون سال هایِ قبل، روز قبل از کنفرانس سونی در نمایشگاه IFA2016 در برلین تصاویر زیادی از محصولاتی که احتمالاً سونی قصد معرفی آنها در نمایشگاه مذکور را داشت به بیرون درز کرد و لاین کامل محصولات صوتی سونی یکی از معدود بخش هایی بود که به صورت کامل قبل از آغاز نمایشگاه بیشتر مستنداتش آشکار شده بود.

سال 2016 برایِ کمپانی اَصیل و ژاپنی سونی سال بسیار خوبی بود. امسال این کمپانی هفتادمین سال تأسیس خود را جشن گرفت و بیشتر بخش هایی که سونی تقریباً در آنها کم کار شده بود جانی دوباره گرفت و به عرصه رقابت بازگشت. به عنوان مثال میتوان به معرفی دوربین فیلمبرداری ورزشی X3000R، دوربین حرفه ای II A99، دوربین حرفه ای بدون آینه A6300، تلویزیون هایِ سری جدید Z سونی، هدست واقعیت مجازی Playstation VR، اکسپریا XZ و محصولات صوتی بسیار حرفه ای اشاره کرد.

سونی در نمایشگاه IFA2016 از واکمن جدید خود تحت عنوان واکمن WM1Z پرده برداشت، که پیش از کنفرانس اطلاعات آن لو رفته بود. این واکمن 3200 دلاری با جنس بدنه ای خارق العاده و روکش طلا تولید شده است و برایِ عاشقان موسیقی یک اَبزار بینظیر است. بدیهی است که تصاحب چنین اَبزاری مخصوص کسانی است که به صورت حرفه ای با صدا در ارتباط هستند و به درد کاربران عادی نمیخورد.

حال اَما انتظارها به پایان رسیده است و واکمن گران قیمت و بسیار با ارزش WM1Z سونی به دست یکی از اَصحاب رسانه هایِ شرق آسیا رسیده است و تصاویری زیبا از آن تهیه کرده، که دیدنش خالی از لُطف نیست. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ تصاویری زیبا از واکمن 3200 دلاری WM1Z دعوت کنیم…