sony-vaio-green-and-black-wallpaper-1024x640 (1)
ساعتی قبل، کمپانی کره ای الجی در کنگره جهانی موبایل 2016، جدیدترین دستاورد خود را با نام G5 معرفی کرد و تا ساعتی دیگر نیز، کمپانی دیگر کره ای یعنی سامسونگ هم آخرین پرچمدار خود را با نام گلکسی S7 به نمایش میگذارد. بر خلاف دو کمپانی کره ای، سونی در رویداد امسال برنامه ای برای معرفی پرچمدار خود ندارد اما کنفرانس مطبوعاتی این شرکت صبح فردا میتواند محل نمایش محصولات متنوعی باشد.

فردا ساعت 11 صبح سونی در کنفرانس مطبوعاتی خود از محصولات جدیدی پرده برمیدارد. در فاصله چند ساعت تا آغاز این رویداد مهم، هنوز اطلاعات کمی از سونی افشا شده تا بیش از هر زمان دیگری، کنفرانس مطبوعاتی سونی با سورپرایز همراه باشد.

احتمال معرفی یک یا دو گوشی هوشمند میان رده یا ارزان قیمت از سونی و لوازم جانبی کوچک و بزرگ در این رویداد بسیار زیاد است. از طرف دیگر نیز بعید نیست سونی نسل جدید تبلت های خود را هم در این رویداد به نمایش بگذارد.

ما هم همانند شما در شب قبل از آغاز رویداد سونی چشم به این شرکت بسته ایم تا ببینیم چه عملکردی از این کمپانی ژاپنی سر خواهد زد. اما تا پیش از آغاز این رویداد بحث و تبادل در مورد اتفاق فردا میتواند بسیار جالب توجه باشد. مثل همیشه درخواست ما از شما این است که نظرات خود را در خصوص رویداد فردا با ما در میان بگذارید. به نظر شما فردا سونی چه محصولاتی را در کنگره جهانی موبایل معرفی میکند؟ انتظار شما از سونی برای کنگره جهانی موبایل 2016 چیست؟