اندروید 10 در تاریخ 3 سپتامبر برای گوشی های پیکسل منتشر خواهد شد

0
۳۵,۹۵۵

در هفته ی قبل گوگل رسماً اعلام کرد که نام نسخه بعدی سیستم عامل اندروید، “اندروید 10” خواهد بود و این کمپانی دیگر از نام دسرها استفاده نخواهد کرد. با توجه به این اقدام گوگل میتوان نتیجه گرفت که زمان انتشار نسخه ی نهایی اندروید 10 نزدیک است. این موضوع توسط تیم پشتیبانی گوگل در دو چَت مختلف تأیید شده است و در هر دو مورد به تاریخ 3 سپتامبر اشاره شده است.

در گذشته پاسخ های تیم پشتیبانی حاوی اطلاعات دقیقی نبودند، اما اکنون می‌بینیم که همه چیز طبق برنامه ریزی گوگل پیش میرود. گوگل در هر ماه بسته ی امنیتی مربوط به آن ماه را در اولین دوشنبه منتشر میکند؛ مگر اینکه آن روز در ایالات متحده روز تعطیل باشد که در آن صورت انتشار آپدیت به روز بعد موکول می‌شود. اولین دوشنبه ماه بعد 2 سپتامبر خواهد بود که روز کارگر است. بنابراین احتمال انتشار اندروید 10 در تاریخ 3 سپتامبر بسیار زیاد است. در سال گذشته اندروید 9 پای در اولین دوشنبه ی ماه آگوست منتشر شد و این باعث فرضیه ی انتشار اندروید 10 در 3 سپتامبر قابل اعتماد باشد.

در هر صورت پس از انتشار اندروید 10، گوشی های پیکسل اولین محصولاتی هستند که نسخه جدید اندروید را دریافت می‌کنند. تمام گوشی های پیکسل پرچمدار و میان رده های جدید گوگل یعنی 3a و 3a XL آپدیت اندروید 10 را دریافت خواهند کرد.

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

دیدگاهتان را بنویسید

لطفاً دیدگاه خود را وارد کنید
Please enter your name here