androidpit-android-marshmallow-wallpapers-2-w782
سونی موبایل که این روزها در تلاش است تا به روزرسانی اندروید 6.0 مارشمالو را برای گوشی های اکسپریا ارائه دهد، با انتشار برنامه ای جدید، نسخه ای آزمایشی از مارشمالوی خود را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

سونی پیش از این نسخه مفهومی اندروید 6.0 را برای کاربران اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact فراهم کرده بود ولی حالا با یک برنامه ای جدید این فرصت را در اختیار کاربران خود قرار داده تا اندروید مارشمالو را بر روی گوشی های خود تجربه کنند.

Xperia Beta Program نام برنامه ای است که از طریق آن میتوانید نسخه ای آزمایشی از اندروید 6.0 را بر روی گوشی خود نصب کنید. این برنامه در حال حاضر فقط برای گوشی های اکسپریا Z2، اکسپریا Z3 و اکسپریا Z3 Compact ارائه شده و تنها کاربران این دستگاه ها هستند که میتواند با نصب این برنامه شانس تجربه اندروید مارشمالو را پیش از عرضه رسمی داشته باشند.

سونی موبایل توضیح میدهد که این برنامه با طرح مفهومی اندروید مارشمالو متفاوت است. نصب این برنامه نسخه رسمی اندروید مارشمالو را به صورت بتا برای کاربران فراهم میکند که هیچ ارتباطی با طرح مفهومی قبلی ندارد. البته این برنامه فعلا برای کاربران کشورهای ایتالیا، اسپانیا و هلند در دسترس است اما ما سعی میکنیم تا هر چه سریعتر برنامه Xperia Beta Program را برای تجربه ای جدید از اندروید در اختیار شما قرار دهیم.

Xperia-Beta-Program_2-315x560