Android-Marshmallow-thumb
پس از نسخه اولیه اندروید 6.0 که مدتی است توسط گوگل به صورت رسمی برای دستگاه های نکسوس ارائه شده، خبرها حاکی از آن است که سیستم عامل محبوب گوگل حالا نسخه ای جدید را تجربه خواهد کرد.

LlabTooFeR، یکی از درزدهندگان مشهور در توییتر خود از انتشار نسخه جدید اندروید تحت عنوان نسخه 6.0.1 خبر داد. او انتشار این آپدیت را تا به این لحظه تنها برای دستگاه های Android One گزارش داده و هنوز در مورد انتشار این آپدیت برای گوشی ها و تبلت های خانواده نکسوس خبری در دست نیست.

اندروید 6.0.1 به نظر میرسد یک آپدیت کوچک و تکمیلی از اندروید 6.0 باشد که در جهت رفع برخی ایرادات نسخه قبلی و پایداری بیشتر آنها ارائه شده است. این آپدیت تا به این لحظه در کشور فیلیپین و توسط برخی از کاربران دریافت شده است.
tw
با وجود اینکه مدتی از معرفی رسمی اندروید 6.0 میگذرد اما هنوز دستگاه هایی که این آپدیت را بر روی خود فعال شده می بینند بسیار ناچیز است. البته جای امیدواری است چرا که تا این لحظه بازخوردهایی که از این نسخه منتشر میشود همگی مثبت بوده و کاربرانی که به صورت رسمی یا غیر رسمی آن را تجربه کردند از عملکرد خوب این نسخه گزارش دادند.

منبع: