Android-Marshmallow-marshmallows
سونی یکی از شرکت هایی است که همواره ارتباط خوبی با مشتریان و توسعه دهندگان خود داشته و دارد. حتما در جریان هستید که چندی قبل سونی نسخه مفهومی اندروید 6.0 مارشمالو را به صورت آزمایشی در اختیار کاربران خود قرار داد تا بازخورد ها و نظرات آنها را دریافت کرده و در نسخه نهایی خود اعمال کند. حالا بعد از گذشت مدت کوتاهی دومین فریمور اندروید 6.0 نیز توسط سونی منتشر شده است.

دومین فریمور نسخه مفهومی اندروید 6.0 مارشمارو به صورت OTA منتشر شده که اولین آپدیت OTA این نسخه نیز به شمار می آید. این آپدیت با شماره ساخت MRA58K.Z1.2085 و برای گوشی های اکسپریا Z3 و Z3 Compact منتشر شده است.

در نسخه اولیه که توضیحاتی را در لحظه اولیه انتشار ارائه کردیم، برخی از قابلیت های همیشگی گوشی های اکسپریا قرار نداشت. حالا در این نسخه ما شاهد آن هستیم که سونی ویژگی tap to wake یا همان روشن کردن صفحه با دو بار کلیک را اضافه کرده است. همچنین در این نسخه پشتیبانی از اتصال رابط های دیجیتالی MIDI بوسیله USB نیز اضافه شده و کیبورد دستگاه نیز نسخه ای جدیدتر را به خود میبیند. این نسخه ممکن است تا به این لحظه برای کاربران منتشر شده و یا در روزهای آینده در دسترس کاربران قرار بگیرد.