xperia-m5-dont-let-the-moment-c0273ee05099c032e150da771663cf30-940

این روزها تمام چشم ها به آخرین شاهکار سونی، میانرده ای جدید و قدرتمند به نام اکسپریا M5 و ماژول جدید به کار رفته در این گوشی دوخته شده است. سنسور غول پیکر 21.5 مگاپیکسلی جدید سونی که در این محصول به کار رفته است مجهز به فوکوس هیبرید فوق سریع 0.25 ثانیه ای است.

سنسور IMX230 سونی برای اولین بار در یکی از محصولات این شرکت به کار گرفته میشود و از این بابت همه چشم ها به این محصول خارق العاده و دوربین آن دوخته شده است و از همین رو، دوربین این گوشی هوشمند شاید از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل مورد نقد و بررسی هایِ زیادی قرار خواهد گرفت.

اولین نمونه کامل این محصول برای اولین بار در کشور تایوان به دست اصحاب رسانه رسیده است و این افراد برای اولین تست از دوربین گوشی اکسپریا M5 به سراغ فوکوس هیبریدی فوق سریع آن رفته اند. با تست هایِ انجام شده در ویدئویِ زیر کاملاً متوجه سرعت خارق العاده فوکوس دوربین این گوشی هوشمند میشوید؛ مخصوصاً وقتی که فوکوس دوربین گوشی مذکور با گوشی +HTC One M9 مقایسه میشود، که هر دویِ آنها از چیپست Helio X10 مدیاتک بهره میبرند.

سرعت فوکوس دوربین اکسپریا M5
مقایسه سرعت فوکوس دوربین اکسپریا M5 با HTC One +M9

همچنین نمونه ای از تصاویر ثبت شده با دوربین گوشی هوشمند اکسپریا M5 ( نسخه E5653 ) نیز برای شما آماده شده است، که میتوانید آنها را در ذیل مطلب مشاهده کنید. جزئیات عکس هایِ مذکور نشان دهنده ثبت شدن آنها در بالاترین سایز ممکن میباشد و هر کدام از این عکسها حجمی حدود 5.5 مگابایت دارند. همچنین برای مقایسه بهتر، عکس هایی با گوشی +HTC One M9 و سپس برش 100 درصد آنها نیز تهیه شده است. برای دیدن تصاویر در سایز اصلی میتوانید بر رویِ تصاویر کلیک کنید.

« مقایسه شماره 1 »

« مقایسه شماره 2 »

منبع: