controller-light-11b7a64b.0

ظهر امروز تصاویری از کنسول جمع و جور PS4 Slim سونی به بیرون درز کرد، که شوک عجیبی به رسانه هایِ خبری دنیا وارد کرد. از آنجایی که هنوز هیچ اطلاعاتی از کنسول PS4 Slim سونی در دست نمیباشد، درز کردن تصاویر واقعی این کنسول تا حدود بسیار زیادی برایِ همگان غیرقابل باور میباشد.

حال اما در کنار درز این تصاویر، تصاویری از دسته کنسول ارتقا یافتۀ PS4 Neo نیز به بیرون درز کرده است، که تا به امروز و این لحظه اولین تصویر از کنسول ارتقا یافته سونی و لوازم مربوط به آن میباشد. این دسته همانطور که در تصاویر نیز مشاهده خواهید کرد شباهت بسیار زیادی با دسته Dual Shock 4 سونی دارد.

اینکه آیا این دسته تفاوتی در عملکرد یا برخی از قسمت ها با دسته اصلی PS4 دارد هنوز مشخص نیست، اما تا به اینجایِ کار میتوان اسم رمز متفاوت این دسته را با دسته نسل قبل تنها وجه تمایز آنها دانست. اسم رمز این دسته CUH-ZCT2U میباشد، در حالی که اسم رمز دسته Dual Shock 4 نسل قبل CUH-ZCT1E بود.

عملاً مشخص است که ارتقایِ آخرین رقم مهم این دسته به معنایِ بهبود کارایی آن میباشد، اما همانطور که پیشتر اشاره شد، فعلاً صحبت کردن درباره این موضوع بسیار مشکل میباشد. از طرفی، اَبعاد این دسته نیز دچار تغییر و تحولات خاصی نشده است و از رویِ ظاهر قضیه نیز نمیتوان هیچگونه نظری صادر کرد.

علی ایحال باید تا روز 17 شهریور یا 7 سپتامبر 2016 میلادی منتظر کنفرانس اختصاصی سونی در شهر نیویورک بمانیم و ببینیم که سونی چه چیزی برایِ ما تدارک دیده است. قطعاً در طی روزهای آینده خبرهایِ بیشتری از کنسول ارتقا یافته PS4 Neo و کنسول جمع و جور PS4 Slim سونی به بیرون درز پیدا خواهد کرد. تا آن زمان، شما را به تماشایِ تصاویر درز کرده از دسته کنسول ارتقا یافتۀ سونی دعوت میکنیم…

ps4-slim-13

ps4-slim-14

ps4-slim-15

منبع: