11

درحالیکه همه ما منتظر عکسها و اطلاعات منتشر شده از اکسپریا Z5 و Z5 Compact  که قرار بود در نیمه دوم سال 2015 معرفی شود، هستیم، اکنون تصویری از یک گوشی اکسپریا موسوم به +S70 به بیرون درز کرده است که احتمال میرود به عنوان پرچمدار نیمه دوم سال جاری معرفی شود. این مدل در رده فبلت ها قرار میگیرد و به احتمال زیاد نام اکسپریا Z5 Plus را با خود یدک میکشد. اگر اخبار سایت مارا دنبال کرده باشید دیروز طی خبری، سند منتشر شده از UAProf را به شما نشان دادیم که خبر از یک مدل جدید با کد E68XX داشت که در آن به استفاده از صفحه نمایش 4K نیز اشاره شده بود که البته صحت و سقم آن هنوز تایید نشده است.

به هر حال تصویری که شما در بالا مشاهده کردید، اسلایدی از سوی سونی موبایل است که توسط رسانه های آسیایی به بیرون درز کرده است. چیزی که در این اسلاید مشخص است، نام +S70 در بالای تصویر است، همان نامی که دقیقا چندین هفته قبل در خبری جداگانه به آن پرداختیم و گفتیم که سونی قرار است محصولی رده بالا را موسوم به +S70 معرفی کند. اما حالا این اطلاعات به ما نشان میدهد که +S70 به احتمال زیاد همان اکسپریا Z5 Plus بوده و هست.

تصویر منتشر شده یک چیز دیگر را هم برای ما روشن میکند و آن هم عدم تغییر در طراحی محصول جدید نسبت به اکسپریا Z3 Plus است. طراحی امنی بالانس همراه با سه رنگ مشکی، طلایی و یک رنگ جدید موسم به کروم چیزی است که این تصویر به ما نشان می دهد. متاسفانه همانطور که مشاهده کردید تصویر منتشر شده از رزولیشن پایینی برخوردار است، اما همچنان میتوانید متوجه حسگر اثر انگشت در کناره گوشی شوید.

در آخر آنچه که در هاله ای از ابهام باقی میماند این است که آیا این مدل به همراه اکسپریا Z5 و اکسپریا Z5 Compact در کنفرانس IFA که به زودی برگزار خواهد شد، معرفی میشود و یا اینکه سونی برای آن برنامه ریزی دیگری دارد؟! اخبار منتشر شده بعدی در رابطه با این موضوع را حتما با شما درمیان خواهیم گذاشت.

22