Xperia-Hala-Theme-for-Lollipop
به روزرسانی اندروید 5.0.2 که به تازگی برای گوشی های اکسپریا منتشر شده تغییرات زیادی را در رابط کاربری دستگاه همراه داشته است. این نسخه همچنان مانند نسخه های قبل از تم های رسمی و غیر رسمی پشتیبانی میکند. البته با این تفاوت که تم هایی که تا پیش از این و برای نسخه های اندروید 4.3 و 4.4 ساخته شده بودند بر روی این نسخه اجرا نخواهند شد!

البته تم های نسخه های قبل بر روی اندروید 5.0 نصب میگردند اما به جز تغییر تصویر پس زمینه تغییر دیگری را ایجاد نمیکنند. با این حساب ما باید منتظر انتشار تم های جدید با قابلیت سازگاری با آب نبات چوبی اکسپریا باشیم.

قدم اول را در راه ساخت تم های سازگار با اندروید 5.0 توسعه دهنده ای برداشته که پیش از این نیز شاهد تم های زیبایی از او بودیم. سازنده تم فوق العاده زیبای Halla که قبلا نسخه مخصوص کیت کت را در سایت قرار داده بودیم، هم اکنون نسخه ای جدید و مناسب برای اندروید 5.0 را نیز در اختیار ما قرار داده است.

این تم با همان نام Halla اولین تم سازگار با اندروید 5.0 اکسپریا است که تا به این لحظه منتشر شده است. نصب این تم برای گوشی های اکسپریا بدون نیاز به روت امکان پذیر است. با دانلود تم زیبای Halla از پلی استور سایت تخصصی اکسپریا و نصب آن بر روی گوشی از آن لذت ببرید.

hala

halaa