سونی در کنفرانس امسال خود از 4 گوشی هوشمند پرده برداشت و حسابی توجهات را به سمت خود جلب کرد. همانطور که مطلع هستید، در کنگره جهانی موبایل 2017، سونی 4 گوشی هوشمند اکسپریا XA1، اکسپریا XA1 Ultra، اکسپریا XZs و اکسپریا XZ Premium را معرفی کرد و یکی از بهترین کنفرانس هایِ چند سال اَخیر خود را با موفقیت به اتمام رساند.

امسال سونی موفق به کسب دریافت جایزه بهترین گوشی هوشمند در کنگره جهانی موبایل نیز شد. گوشی اکسپریا XZ Premium که تا به این لحظه علاوه بر ستایش و تقدیر کاربران با نقد مثبت منتقدین و اصحاب رسانه نیز مواجه شده است، موفق شد پس از چند سال تاج و تخت پادشاهی را به سونی بازگرداند و یکبار دیگر این برند با اصالت و خوش نام ژاپنی را بر قله افتخار قرار دهد.

بدیهی است که کاربران در سراسر دنیا منتظر عرضه گوشی هایِ هوشمند جدید سونی هستند. تا به امروز ما فقط تصاویر تبلیغاتی گوشی هایِ سونی را برایِ شما کاربران و همراهان همیشگی سایت تخصصی اکسپریا به اشتراک گذاشتیم، اما اَکنون وقت آن رسیده است که با 3 عضو این خانواده دیداری نزدیک داشته باشیم.

به لطف یکی از رسانه هایِ شرق آسیا، در این مطلب میتوانید تصاویری بسیار زیبا و نزدیک از گوشی هایِ اکسپریا XA1 Ultra، اکسپریا XZs و اکسپریا XZ Premium را مشاهده کنید. متأسفانه گوشی اکسپریا XA1 به دلیل تولید محدود فعلاً در اختیار اصحاب رسانه قرار نگرفته است و به همین دلیل در این گالری تصاویر در دسترس نیست.

در این مطلب سعی شده است از بارزترین رنگ گوشی هایِ مذکور نگاهی نزدیک تهیه شود. اکسپریا XZ Premium در رنگ درخشان آینه ای و کروم خود، اکسپریا XZs که البته هیچگاه پایش به کشور عزیزمان ایران نخواهد رسید در رنگ جدید و بسیار زیبایِ آبی یخی و اکسپریا XA1 Ultra در رنگ بسیار زیبایِ صورتی خود در این تصاویر حضور دارند. بهتر است سخن کوتاه کنیم و شما را به تماشایِ این تصاویر بسیار زیبا از گوشی هایِ جدید سونی دعوت کنیم.

تصاویر نزدیک گوشی اکسپریا XZ Premium

تصاویر نزدیک اکسپریا XZs

تصاویر نزدیک اکسپریا XA1 Ultra