اگر خبرهای قبلی را دنبال کرده باشید، صبح امروز تصاویری از اکسپریا XA3 منتشر شد که تقریباً نکات مهمی را از طراحی سال آینده سونی به ما گوشزد میکرد. ادامه طراحی نوین سونی با مقداری وام از طراحی قدیمی سونی که بسیار زیبا و دلنشین به نظر رسید.

پس از اکسپریا XA3 حالا نوبت به یکی دیگر از گوشی های سال آینده سونی رسید تا خودنمایی کند. رندرهای جدید از اکسپریا L3 که احتمالاً ارزانترین گوشی سال 2019 سونی خواهد بود منتشر شده که این گوشی نیز نکات جالب توجهی دارد. اینکه سونی در اکسپریا L3 همانند دیگر گوشی های سال آینده خود به سراغ دوربین دوگانه خواهد رفت.

رندرهای اکسپریا L3 نشان میدهد که همان طراحی اکسپریا XA3 در این دستگاه نیز تکرار خواهد شد. البته دوربین دوگانه پشت دستگاه به گوشه بالا منتقل شده است. همانند اکسپریا XA3 سنسور اثر انگشت در کنار و جک هدفون نیز در بالا مشاهده میشود.

در مورد اکسپریا L3 مشخصاتی هم ذکر شده که صفحه نمایش 5.7 اینچی با استاندارد 18:9 و ضخامت 9.0 میلی متری مهمترین آنهاست. به احتمال فراوان اکسپریا L3 در کنار اکسپریا XA3 اولین گوشی های سونی خواهند بود که در سال 2019 معرفی میشوند. نمایشگاه CES در دی ماه محتمل ترین تاریخ برای معرفی این گوشی هاست.